Wzięła ślub z duchem, jednak związek nie przetrwał. Pilnie potrzebny egzorcysta: "Prześladuje mnie"

Ten ślub miał być spełnieniem jej marzeń, a okazał się porażką. Mąż - duch jest toksyczny, nikczemny, złośliwy, a w dodatku miał się nawet dopuścić zdrady. Związek z duchem wcale nie jest łatwiejszy, niż ten z żywym człowiekiem. Kobieta ma już dość, żąda rozwodu.
Zobacz wideo "W reklamach pary heteroseksualne cały czas są seksualizowane, ale to pary homoseksualne mają się nie afiszować"

Brocarde to znana artystka muzyczna. Fani pokochali ją za niezwykły talent, niepowtarzalny styl i kunszt muzyczny. Tej kobiecie nie można odmówić wyobraźni, kreatywności i umiejętności elektryzowania swojej widowni. Przeraża ich jej dzikość, tajemniczość i uwielbienie do mrocznych klimatów. Wisienką na torcie stanowią jej umiejętności teatralne i to jak potrafi przedstawić to, co siedzi w jej głowie. Ale jest coś jeszcze, co przysporzyło jej sławy - otóż, w 2022 roku piosenkarka postanowiła wziąć ślub z duchem. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małżeństwo z duchem okazało się porażką

Okazuje się jednak, że związek z duchem będzie łatwiejszy, niż taki tradycyjny. Nic bardziej mylnego. Artystka skarży się na narastające kłopoty z mężem. Zaczęło się od tego, że Eduardo na ich wspólnym weselu był szczególnie zachwycony z obecności Marylin Monroe. Komentarze na temat jej wyglądy zepsuły małżonce cały wieczór. To jednak nie koniec. Podczas ich miesiąca miodowego niewidzialny mąż spożywał zbyt dużo alkoholu, a jego zachowanie pozostawiało wiele do życzenia. Podobno miało nawet dojść do zdrady. Miała nadzieję, że po powrocie do domy sytuacja się polepszy. Mąż jednak okazał się nikczemny, złośliwy i wymagający. Podczas rozmowy z magazynem "Daily Star" Brocarde przyznała, że ma już dość. Mąż - duch wciąż się nad nią znęca. Dodatkowo zaczął ją prześladować "krzykami płaczącego dziecka". Dla kobiety to już za wiele. 

 

Kobieta ma już dość. Szuka egzorcysty, który umożliwi jej rozwód

Brocarde długo nie chciała przyjąć do siebie, że tak potoczyło się jej małżeństwo z duchem, ale w końcu przyznała, że to całkowita porażka. Rozpoczęła nawet poszukiwania kościoła i egzorcysty, który podejmie się uwolnienia jej od toksycznego męża - ducha. Próbowała nawet ratować swoje małżeństwo korzystając z pomocy medium, jednak mąż zupełnie się tym nie przejął. Fani trzymają kciuki za szczęśliwe zakończenie małżeństwa kobiety. Trzeba przyznać, że nawet jeśli to tylko wymyślona kreacja artystyczna, to nie można odmówić kobiecie zarówno talentu, jak i olbrzymiej kreatywności. Jeśli jednak jest inaczej, oby artystka jak najszybciej odnalazła drogę, która da jej szczęście i poczucie spełnienia. 

Źródło: vibez.pl

Więcej o: