13-latka wyszła na scenę "Mam talent" i zaczęła płakać. "Najbardziej emocjonujące przesłuchanie w historii"

Występ Evie Clair na długo zapada w pamięci. Gdy miała 13 lat zaśpiewała w amerykańskim programie "Mam talent", gdzie dostała owacje na stojąco i zakwalifikowała się do finału. Zanim jednak zaczęła śpiewać, z jej oczu popłynęły łzy. Wybrała piosenkę szczególnie bliską jej sercu.

Talent show od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla wielu osób udział w nich często wiąże się ze spełnieniem marzeń o występie przed olbrzymią publicznością lub początkiem drogi do kariery i sławy. Niektóre widowiska zachwycają tak bardzo, że trudno o nich zapomnieć. Jednym z nich z pewnością jest śpiew nastoletniej Evie Clair.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

W wieku 13 lat wystąpiła w "Mam talent". Popłakała się na scenie

W dwunastym sezonie amerykańskiego "Mam talent" przed jurorami stanęła trzynastoletnia Evie Clair. Na pytanie o to, co skłoniło ją do występu odpowiedziała, że od zawsze o tym marzyła. Gdy zaczęła opowiadać o swojej rodzinie, głos jej się załamał, a w oczach stanęły łzy. - Rok temu u mojego taty zdiagnozowano 4 stadium raka — wyznała. Piosenkę, która chciała zaprezentować, śpiewała mu w trudnych chwilach, by poczuł się lepiej. - Dziś przyszłam zaśpiewać dla niego — wyjawiła.

 

Evie Clair otrzymała owacje na stojąco. "Jesteś niesamowicie odważna"

Po takim wyznaniu jurorzy dali jej chwilę, by mogła się uspokoić i ochłonąć. - Jesteś niesamowicie odważna, że mówisz nam o tym wszystkim — przyznał Simon Cowell. Po chwili Evie zaczęła śpiewać utwór "Arms" Christiny Perri. Jej występem byli zachwyceni i poruszeni nie tylko jurorzy, ale także publiczność. Dziewczyna otrzymała owacje na stojąco i zakwalifikowała się do finału.

Internauci zachwyceni jej występem. "Ma niesamowity głos"

Pod filmem z występu udostępnionym na YouTube pojawił się ogrom komentarzy zachwyconych jej talentem internautów.

Evie ma niesamowity głos
Dla mnie to najbardziej emocjonujące przesłuchanie w historii, a ona jest niesamowitą osobą
Urocza, młoda dama o pięknym głosie

- możemy przeczytać.

Jej tata nie dożył finału. Evie zadedykowała mu swój występ

Niestety, dzień po tym, jak Evie dostała się do finału, jej tata zmarł na raka okrężnicy. Podczas ostatniego występu w amerykańskim talent show nastolatka oddała mu hołd i zaśpiewała jego ulubioną piosenkę "What A Wonderful World" Louisa Armstronga. Choć od udziału w programie minęło kilka lat, Evie wciąż śpiewa. Jak możemy przeczytać na jej stronie "stara się prowadzić życie, z którego byłby dumny". W 2018 roku wydała swój pierwszy album, a rok temu wyszła za mąż. Para spodziewa się dziecka.

 
Więcej o: