Poszła na laminację brwi, tego efektu się nie spodziewała. Pozostało się już tylko śmiać

Zabieg laminacji brwi zyskuje coraz więcej zwolenniczek na całym świecie. Ta 20-latka również postanowiła umówić się na wizytę. Filmik z efektami opublikowała na TikToku. Stał się hitem. Internauci podziwiają jej dystans do siebie i krytykują na stylistkę, która zrobiła coś takiego.

Wszystkie kobiety, które na bieżąco śledzą makijażowe i urodowe trendy, zdążyły się już przekonać jak popularny stał się zabieg laminacji brwi. Po bardzo mocno i ciemno zarysowanych brwiach przyszedł moment na zmiany. Teraz modne są nieco bardziej naturalne i ujarzmione, tzw. "bushy brows". Zabieg laminacji ma na celu odżywienie, nadanie kształtu i ułatwienie codziennej stylizacji w domu. Ta metoda zyskuje coraz więcej zwolenniczek, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

Laminowanie brwi jest „odpowiednie dla cienkich i zniszczonych brwi, ponieważ można je pogrubić nawet o 100%. Zabieg sprawdzi się również w przypadku, kiedy włoski są sztywne, rosną w różnych kierunkach i trudno je ujarzmić. Jest to bezpieczny zabieg, gdyż łuski włosa zostają zamknięte i napompowane składnikami odżywczymi.

- tłumaczy Aleksandra Cyrus w rozmowie dla glamour.pl

20-latka pochwaliła się efektem laminacji brwi na TikToku. Filmik jest hitem

Ally, jedna z użytkowniczek TikToka, również chciała spróbować nowej metody. Umówiła się na laminację brwi w jednym z dostępnych salonów kosmetycznych. Tuż po zabiegu postanowiła podzielić się efektami z obserwującymi. Zaczęła od tego, że zasłoniła brwi i poinformowała wszystkich, że właśnie zalaminowała oraz przyciemniła swoje brwi. Celem zabiegu było sprawienie, żeby brwi stały się bardziej ujarzmione i nadały jej lekkości. Gdy po chwili zabrała swoją rękę i odsłoniła twarz, nie mogła opanować śmiechu. Jej brwi były oczywiście równiutko wyczesane i wyraźnie ciemniejsze od koloru włosów, ale ich wielkość stała się szokująca. Każdy pojedynczy włos sterczał mocno ku górze. Internauci nazwali dziewczynę "Ally długabrew" ("Ally longbrows"). 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"To jest znak, żebym odwołała swoje spotkanie"

Całe szczęście 20-latka podeszła do całej sytuacji z dużym dystansem. Na szczęście efekt nie jest stały i z każdym dniem brwi będą "bardziej posłuszne" i przy odpowiednim ułożeniu, mniej sterczące. Filmik zdobył już ponad 3 miliony zasięgu. Dziewczyna dodała nawet filmiki z postępów ujarzmiania brwi oraz ten z reakcją jej mamy, na efekt zabiegu. Wielu komentujących podziwia dziewczynę za dystans i poczucie humoru, znalazło się też sporo głosów potępiających kosmetyczkę. Twierdzą, że zabrakło jej wyczucia estetyki, umiejętności doradzenia i indywidualnego podejścia do klienta. 

Zobacz wideo Czy "Mama na obrotach" na co dzień jest wyluzowaną mamą?
Ten twój śmiech. Kocham to. Co za fantastyczna energia!
To jest znak, żebym odwołała swoje spotkanie.
Też poszłam na laminację brwi. Kiedy wróciłam do domu dzieci stwierdziły, że wyglądam jak "angry bird".
Jestem stylistką. Ta kobieta nie wykonała swojej pracy dobrze. Przeraża mnie to.
To przydarzyło się również mi i przysięgam nigdy więcej.
Abstrahując od tematu. Jesteś po prostu fantastyczna.
Więcej o: