Ćwiczyła przez rok. Pokazała, jak zmieniła się jej figura. "Wyrzuć swoją wagę"

Mallory ma za sobą ogromną metamorfozę. Kobieta jakiś czas temu schudła 45 kilogramów, jednak wkrótce po tym dowiedziała się, że jest w ciąży. Gdy urodziła dziecko, znów postanowiła zawalczyć o swoją formę. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało, gdy zrzuciła "tylko" 4,5 kilograma.

Więcej metamorfoz znajdziesz na Gazeta.pl

Instagramowe reels powstały w odpowiedzi na popularność TikToka i pojawiających się tam krótkich filmików o przeróżnej tematyce. Teraz ten trend przeniósł się również na Instagram, gdzie wśród publikowanych wideo znajdziemy m.in. trendy, porady czy zaskakujące triki. Dużą popularnością cieszą się również różnego rodzaju metamorfozy.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Ćwiczyła przez rok i schudła "tylko" 4,5 kg. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało

Mallory King prowadzi w mediach społecznościowych profile pod nazwą @mallorykingfitness, na których dzieli się swoją przygodą ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. Jak sama o sobie mówi, jest entuzjastką podnoszenia ciężarów i schudła ponad 45 kg, jedząc swoje ulubione jedzenie. Jednak tuż po osiągnięciu swojego celu dowiedziała się, że jest w ciąży. W jednym z filmików, który opublikowała na swoim profilu pokazała, jak zmieniła się jej sylwetka, gdy po porodzie wróciła do swojego treningu. Przy okazji przypomniała, że nie zawsze warto sugerować się tym, co pokazuje waga.

Ćwiczysz przez rok i chudniesz "tylko" 10 Ibs (4,5 kg - przyp. red.)

- napisała. - Proszę wyrzuć swoją wagę - dodała w opisie.

 

Pod filmikiem, który udostępniła na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które podziękowały jej za ten post:

Potrzebowałam tego dzisiaj! Czuję się całkiem świetnie z wyborem jedzenia i konsekwencji podczas treningów, ale straciłam tylko 7 funtów (3 kg - przyp. red.) w ciągu ostatnich 3 miesięcy - ale czuję się świetnie, jeśli nie myślę o tej liczbie
Uwielbiam to! Tak łatwo się zniechęcić, gdy waga ani drgnie
Waga jest moim wrogiem. Trochę mi zajęło, zanim to sobie uświadomiłam
O tak, nie ważę się, to przygnębiające. Bo robię to wszystko dobrze, jem i ćwiczę, a waga stoi. Więc ignoruję ją i idę z tym, co czuję i jak wyglądam
Dla mnie też minęły 3 miesiące... Waga idzie raz w dół, raz w górę. Jednak udało mi się zrzucić 10 cali (25 cm - przyp. red.) z klatki piersiowej, talii i bioder. Waga to oszust i kłamca...
Dziękuję! Właśnie przewijam i widzę to! Potrzebowałem tego! Pracowałam ciężko przez cztery miesiące i schudłam tylko 12 funtów (5,4 kg - przyp. red.) i byłam dla siebie zbyt surowa!

- piszą.

Więcej o: