Internauci nie wierzą, w to jak wygląda jej szyja. "Utknęła tam, czy co?"

Bellela Colas mieszka w Kalifornii, a na TikToku dzieli się z fanami swoją codziennością oraz zainteresowaniami. Nieoczekiwanie jedno z jej nagrań stało się viralem. Wszystko za sprawą nietypowej cechy wyglądu, która zaintrygowała internautów.

Bellela Colas opublikowała żartobliwe nagranie, którym wzbudziła ogromne zainteresowanie. Najpierw pozowała z rozpuszczonymi włosami, które opadały jej na ramiona. Na koniec pokazała się z pasmami zgarniętymi do tyłu, przez co jej szyja stała się bardzo dobrze widoczna. Internauci byli zaskoczeni jej wymiarami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Danuta Martyniuk wydaje najwięcej pieniędzy na.

TikTokerka żartuje ze swojej szyi. "Czy to już neckfishing?"

Tiktokerka nawiązała w filmiku do tzw. catfishingu (z ang. "łowienie suma"), czyli zjawiska, kiedy dana osoba świadomie manipuluje zarówno swoim wizerunkiem, jak i wszelkimi informacjami, które ją dotyczą, by uzyskać z tego korzyść. To nic innego, jak budowanie fałszywego wizerunku w internecie. Sytuacja tiktokerki wygląda jednak zgoła inaczej, gdyż obiektem zarzutów internatów jest... jej szyja. Gdy pokazała ją po raz pierwszy, wiele osób zarzucało jej, że specjalnie ją napina, bądź tak się ustawia, by wyglądała na większą niż w rzeczywistości. 

Internauci nie wierzą w wymiary jej szyi. "Utknęła tam, czy co?"

Wielu internautów wciąż nie może uwierzyć w to, jak wygląda jej szyja. Niestety, choć coraz częściej i głośniej mówi się o tym, by nie komentować czyjegoś ciała, a już na pewno go nie oceniać, wciąż nie brakuje osób, które to robią. Pod nagraniami, na których dobrze widać szyję Belleli możemy przeczytać:

Czy to twoja szyja?
Dlaczego pierwszą rzeczą, o które pomyślałem, była długa szyja?
Szyja ci sztywnieje...
Utknęła tam, czy co?
Co jest nie tak z jej szyją?
Twoja szyja cały czas boli, czy jak?

Bellela nie przejmuje się krytyką. Zebrała wokół siebie wielu fanów

Na szczęście Bellela nieszczególnie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Co więcej, sama chętnie publikuje nagrania, w których naśmiewa się z proporcji swojego ciała, w tym także szyi, której absolutnie się nie wstydzi. W żartobliwy sposób przyznała jedynie, że niestety, ale przylegające naszyjniki nie są dla niej. Pod jej nagraniami nie brakuje także jej fanów i zwolenników.

Jesteś piękna
Nie pozwól im, żeby to Cię dotknęło, bo jesteś naprawdę ładna
To hejterzy, wyglądasz niesamowicie
Szczerze mówiąc, nawet nie zauważyłem. Wyglądasz uroczo.

- możemy przeczytać.

Więcej o: