"ŚOPW". Panna młoda rozczarowała się przyszłym mężem. Powiedziała, że "produkcja jej nie wysłuchała"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest bardzo popularny w wielu krajach, również w Polsce. Udział w nim zgłaszają osoby szukające drugiej połówki, które są gotowe ujrzeć ją dopiero na ślubnym kobiercu. Niestety czasem wygląd drugiej osoby jest rozczarowaniem, które trudno ukryć.

W brytyjskiej edycji programu widzów zupełnie zaskoczyła reakcja panny młodej, która po ujrzeniu przyszłego męża była wyraźnie zaskoczona i rozczarowana. Nagranie ze spotkania przyszłych małżonków wywołało wiele komentarzy wśród internautów.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Uczestniczce nie spodobał się przyszły mąż. "Przeciwieństwo tego, czego oczekiwałam"

Przed przystąpieniem do programu uczestnicy wypełniają ankietę i zaznaczają w niej wymagania oraz oczekiwania wobec przyszłego partnera, także w kwestii wyglądu. W brytyjskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" panna młoda nie potrafiła ukryć rozczarowania wyglądem przyszłego męża. Gdy szła do ołtarza, wśród gości słychać było szepty, że pan młody nie jest w jej typie. Kiedy kobieta stanęła przed mężczyzną, było widocznie zmieszana. — Nigdzie bym za nim nie poszła. To jest totalne przeciwieństwo tego, czego oczekiwałam. (...) Myślę, że produkcja nie wysłuchała dokładnie moich oczekiwań — powiedziała na nagraniu. Pan młody był ewidentnie zszokowany sytuacją i nie wiedział, co odpowiedzieć na zarzuty przyszłej żony.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Reakcja panny młodej spotkała się z wieloma komentarzami. "Nie zasługuje na niego"

Nagranie wzbudziło żywą reakcję internautów i internautek. Wiele osób uważa, że kobieta zbyt pochopnie oceniła przyszłego męża.

Jest przystojny. Moim zdaniem powinna być zadowolona, że dostała takiego partnera.
Najwyraźniej ona nie zasługuje na niego.
Nawet nie poznała jego charakteru, a już go ocenia.
Na tym polega ten eksperyment. Po co brała w nim udział, skoro nic jej nie pasuje?
Jest uroczy. Powinna dać mu drugą szansę i lepiej go poznać.
Więcej o: