Była adwokatką w programie "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Co dziś słychać u Magdaleny Wilk?

Adwokatka Magdalena Wilk zyskała popularność, dzięki programowi "Sędzia Anna Maria Wesołowska" emitowanemu na antenie TVN. Dziś mecenaska nadal zajmuje się prawem i rozwija karierę.

W programie paradokumentalnym "Sędzia Anna Maria Wesołowska" Magdalena Wilk grała adwokatkę. Okazuje się, że w rzeczywistości również uprawia ten zawód. Po zakończeniu emisji programu kobieta zajęła się pracą oraz rozwijała sportową pasję. Jak dziś wygląda? 

Zobacz wideo Kraków. Adwokatka zaraz po porodzie zleciła porwanie kobiety, która miała być kochanką jej męża

Główni bohaterowie programu związani byli z prawem. Adwokatka Magdalena Wilk prowadzi kancelarię w Warszawie

Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" pojawił się na ekranach telewizorów w 2006 roku i od razu zyskał wielką popularność oraz sympatię widzów. I chociaż przedstawiane w nim sprawy były fikcyjne, bohaterowie ze stałej obsady faktycznie związani byli z prawem. Tytułowa sędzia Anna Maria Wesołowska obecnie jest sędzią w stanie spoczynku, a adwokatka Magdalena Wilk prowadziła kancelarię adwokacką w Warszawie. Grana przez Wilk postać pojawiła się już w pierwszym odcinku programu i została z widzami, aż do zakończenia emisji w 2011 roku. W 2019 roku produkcja programu została wznowiona, a znane sprzed lat postacie powróciły na plan.

Magdalena Wilk urodziła się w 1977 roku. Prywatnie jest żoną Jacka Wilka, członka ugrupowania Konfederacja, który w 2015 roku wystartował w wyborach prezydenckich. W przerwie między pracą na planie programu Magdalena Wilk rozwijała kancelarię adwokacką, która znajduje się na warszawskim Mokotowie. Mecenaska zajmuje się prawem rodzinnym, cywilnym i karnym.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Magdalena Wilk bierze udział w wymagających biegach terenowych. Przebiegła 60 kilometrów

Magdalena Wilk jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi prawniczy profil na Facebooku i udziela porad prawnych. Realizuje również sportowe pasje między innymi długodystansowe biegi w terenie na orientację. Pod jednym ze zdjęć z biegowej wyprawy napisała:

Miało być 52 km po optymalnej trasie, mnie wyszło dobre 60 km.
 
Więcej o: