Uwiecznili reakcje ojca na porodówce. "Chłop w szoku". Wideo ma 4 mln wyświetleń

Poród to wyjątkowe przeżycie w życiu kobiety. Rodzące, często na porodówkę zabierają ze sobą kogoś bliskiego. Najczęściej jest to ich partner, ojciec dziecka. Popularne konto na TikToku "BabyList" opublikowało zabawny filmik, w którym pokazano reakcję ojca z sali porodowej.

Świeżo upieczone mamy są podzielone w kwestii porodu. Jedne uważają, że jest to piękne, wyjątkowe, niezapomniane przeżycie. Inne twierdzą, że przebiegnięcie maratonu, to przy porodzie pikuś. Ile porodów, tyle opinii. Zwykle mówi się o kobietach, ale jeden z popularnych tiktokowych profili opublikował nagranie, w którym to przyszły ojciec dziecka gra pierwsze skrzypce. Musicie to zobaczyć. 

Zobacz wideo Paweł Trybała wspomina poród drugiej córki. "Biegłem jak chirurg na bardzo ważną operację"

Uwiecznili reakcje ojca na porodówce. "Chłop w szoku"

Rodzące zwykle jako osobę towarzyszącą podczas porodu wybierają swojego męża czy partnera. To właśnie przyszli ojcowie najczęściej wspierają kobiety na sali porodowej. Co prawda, czasem adrenalina robi swoje i emocje sięgają zenitu. Niedawno Paweł "Trybson" Trybała w programie "Mamy Czas" przyznał, że choć był przy pierwszym porodzie córki, to podczas drugiego wspólnie z żoną Elizą zdecydowali, że dla jego dobra psychicznego będzie lepiej, jeśli przyjedzie już na sam koniec. Eliza przyznała, że za pierwszym razem trochę się na Pawle wyżywała, więc nie chciała tego powtarzać. 

Na nagraniu, które dziś opisujemy, prawdopodobnie rodząca nie krzyczała na swojego partnera, ale na załączonych zdjęciach widać, że dla mężczyzny poród był ogromnym przeżyciem. Jego miny mówią same za siebie. Internauci są zgodni: - "Chłop był w szoku" - komentują. Zresztą zobaczcie sami. 

Internauci dzielą się swoimi historiami z porodówki 

Jak to zwykle bywa przy viralowych filmikach, internauci również dzielą się swoimi historiami. Przytoczymy teraz kilka z nich. - "Mój mąż to był taki szczęśliwy. Położna nie pozwoliła mu patrzeć tam na dół, a on sobie zerkał, przeszedł obok po wszystkim, dał mi buziaka i poszedł" - pisze jedna z użytkowniczek TikToka. - "Słyszałam, jak mój mąż za każdym razem wstrzymuje oddech, gdy ja to robię. Na moment przestałam przeć i powiedziałam mu, że wcale nie musi tak robić", "Mój mąż widział więcej niż moi lekarze", "Mój mąż wyszedł na korytarz i zapytał mojego brata czy nie chce wejść na salę, bo on już nie daje rady" - dodawali inni. Nagranie opublikowane na TikToku ma już prawie 4 mln wyświetleń. 

Więcej o: