60-latka przeszła spektakularną metamorfozę. Fryzjer "odjął jej 15 lat"

Jack Martin jest znanym stylistą fryzur i kolorystą, który zachęca kobiety do zaakceptowania swoich siwych włosów. O jednej z jego metamorfoz zrobiło się wyjątkowo głośno w sieci. Mężczyzna wykonał kobiecie po 60. roku życia odmładzającą fryzurę na naturalnych włosach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jack Martin to sławny stylista fryzur i ceniony kolorysta, który pracował z wieloma klientami, ale również sławnymi osobistościami. Jest odpowiedzialny za przemiany włosów m.in. Sharon Osbourne i Jane Fondy. Mężczyzna zapoczątkował nowy trend w koloryzacji, aby zaakceptować swoje siwe pasma i nadać im piękny wygląd.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Metamorfoza kobiety po 60. roku życia. Stylista fryzur zrobił jej odmładzającą fryzurę na siwych włosach

Amerykański stylista fryzur Jack Martin doskonale wie, że odpowiednie cięcie oraz kolor włosów, dobrany do urody kobiety może zdziałać naprawdę wiele. O jednej z metamorfoz, które przeprowadził w ostatnim czasie, zrobiło się wyjątkowo głośno w sieci.

 

60-letnia kobieta borykała się z problemem farbowania swoich siwych pasm na brązowy kolor. Robiła to co trzy, cztery tygodnie przy użyciu farby kupionej w drogerii. W momencie, gdy przeszła na emeryturę, uznała, że nie ma zamiaru nieustannie pokrywać brązowym kolorem swoich siwych włosów. Martin dobrał odpowiedni i pasujący do jej naturalnych pasm odcień oraz zastosował strzyżenie do ramion, które podkreśliło jej rysy twarzy i odsłoniło szyję. Koloryzacja fryzjera, polega na odtworzeniu pigmentu, kierując się odrostami klientek.

Efekty metamorfozy zachwyciły nie tylko klientkę stylisty, ale również internuatów

Fryzjer nadał włosom 60-letniej klientki blasku i sprawił, że wyglądały na znacznie zdrowsze. Klientka była zachwycona efektem końcowym. Martin zachęcony jej reakcją po ujrzeniu rezultatów postanowił umieścić cały proces jej metamorfozy na swoim profilu na Instagramie. W sekcji komentarzy pojawiły się głosy uznania nad pracą kalifornijskiego fryzjera oraz wiele komplementów.

Absolutnie oszałamiająco, odjąłeś jej 15 lat.
To jest niesamowite, co robisz.
Może jednak starzenie się nie jest takie złe! Te kobiety wyglądają naprawdę niesamowicie.
Ten kolor bardziej pasuje do jej cery.
Więcej o: