Poszła do pracy z odsłoniętym brzuchem. Nie rozumie, dlaczego odesłali ją do domu

Marie podzieliła się w sieci krótkim nagraniem, na którym pokazała jeden ze strojów, w jakim zdecydowała się pójść do pracy. - Kiedy zostajesz odesłana z pracy do domu, bo strój odkrywa zbyt wiele - pożaliła się. Reakcja ludzi? Spodziewała się chyba czegoś innego.

Więcej tiktokowych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest teraz jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, na której użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które pokazują w sieci różne momenty ze swojego życia. 

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Pokazała, w czym poszła do pracy. Była zdziwiona, że odesłali ją do domu

Marie prowadząca na TikToku profil pod nazwą @notmariedee publikuje w sieci filmiki, które nagrywa w miejscu pracy. Kobieta czuje się pewnie i pozwala sobie na więcej, gdyż jak przyznała w jednym z filmików, firma, w której pracuje, należy do jej ojca. Mimo wszystko, kadry dbają o to, by przestrzegała regulaminu miejsca pracy. Przekonała się o tym, gdy przyszła do pracy w krótkiej, odsłaniającej brzuch bluzce i została odesłana do domu.

Kiedy zostajesz odesłana z pracy do domu, bo strój odkrywa zbyt wiele

- napisała na filmiku. - Czy mogę żyć? - dodała w opisie.

Reakcja internautów? "Wyjątkowo nieprofesjonalny"

Wiele osób zgodziło się z tym, że nie jest to odpowiedni strój do pracy, a pod postem pojawiły się komentarze, w których ludzie wytknęli jej nieprofesjonalizm. Niektórzy zauważyli, że tego typu strój po prostu nie pasuje do miejsca pracy.

To jedyny raz, kiedy zgadzam się z HR
Pępek nie jest profesjonalny
Wyjątkowo nieprofesjonalny
To oczywiście nadużycie. Nikt tak naprawdę nie chce widzieć cię tak w środowisku zawodowym, bez względu na wymówkę
Jest strój do pracy i strój towarzyski… Po prostu nie sądzę, aby ten pasował do miejsca pracy

- piszą.

Więcej o: