Była golfistka na odważnych kadrach w wannie z piłeczkami. Fani pod wrażeniem. "Sprytnie się zakryłaś"

Paige Spiranac, była golfistka, opublikowała w swoich mediach społecznościowych efekty odważnej sesji zdjęciowej. W wannie pełnej piłeczek do golfa zakryła się jedynie kilkoma z nich. Internauci nie kryją emocji w komentarzach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Paige Spiranac to była zawodowa golfistka oraz modelka fitness, której media społecznościowe na bieżąco śledzi ponad 3,7 miliona osób. Jakiś czas temu magazyn "Maxim" przyznał jej tytuł najseksowniejszej kobiety na świecie. Na swoim instagramowym profilu promuje swoje marki oraz te, z którymi nawiązała współpracę, oraz liczne produkty sportowe. Amerykanka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami również efektami sesji zdjęciowych, w których często bierze udział. Jedno z ostatnich kadrów, dodanych do wirtualnego albumu influencerki wywołało niemałe poruszenie w sieci.

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

30-letnia była golfistka, pozuje w wannie wypełnionej piłeczkami do golfa. W odważnej sesji zakrywa się kilkoma z nich

Obecnie sportsmenka Paige Spiranac, mimo że nie startuje już w zawodach sportowych związanych z golfem, to udziela się jako instruktorka i często zamieszcza w sieci zdjęcia i filmy w dość odważnych kreacjach. Ostatni post influencerki nie przeszedł bez echa, bowiem kobieta zaprezentowała się w wyjątkowych okolicznościach. 30-latka do fotografii zapozowała bez ubrań, za to w wannie wypełnionej piłeczkami do golfa, która została umieszczona na jednym z pól golfowych. Amerykanka, zasłoniła ciało właśnie przy pomocy kilku piłeczek, które znajdowały się w jej otoczeniu.

Internauci nie kryli swojego oczarowania. Odważny kadr zebrał wiele komplementów

Efekty odważnej sesji zdjęciowej niedługo po opublikowaniu na instagramowym profilu Paige Spiranac szybko znalazły się w kręgu zainteresowania internautów. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów. Fani są pod wrażeniem urody byłej golfistki.

Sprytnie się zakryłaś.
Te zdjęcia są niesamowite.
Królowa
Wyglądasz jak anioł!
Więcej o: