Mąż nigdy nie widział jej bez makijażu. Są małżeństwem od 3 lat. "Co za stresujące życie"

Kobieta, udostępniła krótkie nagranie, na którym wyznała, że od 3 lat codziennie wstaje wcześnie rano, by zrobić sobie "naturalny" makijaż. Choć zajmuje jej to zaledwie 10 minut, musi zdążyć zanim wstanie mąż. Nie ma pojęcia, jak zareagowałby gdyby nie zdążyła na czas. Internauci nie kryją zdziwienia.

Wydawać by się mogło, że małżeństwo to dwoje tak bliskich sobie ludzi, że między nimi nie ma zbyt wielu tajemnic. Ich relacja powinna być oparta na miłości, szczerości, bliskości i zaufaniu. Wciąż zbyt duża liczba kobiet zbyt krytycznie podchodzi do swojego wyglądu. Nie chcą pokazać się bez makijażu nikomu. Nawet jeśli miałby to być mąż, przyjaciółka czy ktoś równie bliski. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Są małżeństwem od 3 lat, mąż jeszcze nigdy nie widział jej bez makijażu

Christi, na swoim koncie na YouTubie, zwierzyła się, że jej mąż nie widział jej jeszcze nigdy bez makijażu. Choć małżeństwem są już od 3 lat, mężczyzna nie ma pojęcia, że gdy budzi się nad ranem i podziwia swoją piękną żonę, jej uroda już dawno jest "udoskonalona". Kobieta przyznała, że wstaje dużo wcześniej, zanim przebudzi się jej mąż, myje twarz i poprawia drobne mankamenty. W tym celu używa podkładu, korektora, sztyftu do modelowania konturów twarzy, tuszu do rzęs, różu, a nawet eyelinera. Twierdzi, że sekretem jest zrezygnowanie z nienaturalnych kolorów oraz brak błyszczących kosmetyków. Cały poranny proces zajmuje jej zaledwie 10 minut.

Są małżeństwem od 3 lat. Mąż uważa, że jest pięknością, ale nigdy nie widział jej bez makijażuSą małżeństwem od 3 lat. Mąż uważa, że jest pięknością, ale nigdy nie widział jej bez makijażu screen thesun.co.uk

"Co za stresujące życie..."

Następnie kobieta wraca do łóżka i czeka aż mąż się obudzi. Choć od ślubu minęły już 3 lata mąż nie ma o niczym pojęcia. On jest przekonany, że jego żona w ogólnie nie nosi makijażu. Nie wszyscy subskrybenci są przekonani co do tego filmiku. Niektórzy są zszokowani i zupełnie nie rozumieją, po co te wszystkie praktyki. To, co robi ta kobieta to zwyczajnie zakłamywanie rzeczywistości. Inni z kolei twierdzą, że to straszne, że mężczyzn tak łatwo oszukać. To świadczy tylko o tym, że mają bardzo zaburzone wizję tego, jak naprawdę wyglądają kobiety "naturalnie". Jeszcze inni mają ogromną nadzieję, że cały ten filmik to głupi żart, który został udostępniony dla reakcji i zwiększenia zasięgów. 

Zobacz wideo Mama na obrotach: "Ja nie jestem zupą pomidorową, żeby każdy mnie lubił"
I tak jesteś naturalnie piękna, po co w ogóle zawracać sobie głowę wstawaniem tak wcześnie, skoro w zasadzie nie ma różnicy?
Jestem tak leniwa, że nigdy bym tak nie mogła, ledwo nadążam za rutynową pielęgnacją skóry.
Co za stresujące życie, wstawać wcześnie, żeby zrobić makijaż.
Jest taka piękna, przecież nawet tego nie potrzebuje.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: