Zaśpiewali piosenkę o zmarłej mamie. Jurorka "Mam talent" nie kryła łez. "Zasłużyli na złoty przycisk"

"Mam talent" to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych talent show, który od lat zachwyca widzów. Podczas jego trwania przed jurorami występują niezwykle uzdolnieni ludzie. O niektórych z nich trudno zapomnieć. Tak z pewnością było także z zespołem "We three".

W pierwszym odcinku trzynastej edycji amerykańskiego "Mam talent" wystąpił niezwykły zespół. W jego skład wchodziła trójka rodzeństwa — dwóch braci, oraz siostra. Zapytani o to, skąd w ogóle pomysł, by wspólnie zacząć grać przyznali, że zainspirowali się tatą, który w młodości także występował ze swoim rodzeństwem. Joshua, Bethany oraz Manny pojawili się w programie, by zaśpiewać autorską piosenkę. Zapewne nie przypuszczali, jak wiele emocji wywoła.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Zaśpiewali niezwykłą piosenkę, którą sami stworzyli. Opowiadała o ich mamie

Piosenka "Heaven's Not Too Far Away" opowiadała o ich mamie, która zmarła na raka dwa lata wcześniej. Co więcej, została napisana z jej perspektywy, a w tekście nie brakowało słów, które wypowiadała do dzieci w ostatnim miesiącu życia. Rodzeństwo zajęło się zarówno wokalem, jak i podkładem muzycznym do utworu. Ich występ nie tylko zachwycił, ale także wzruszył wszystkich.

Otrzymali owacje na stojąco. "Za każdym razem płaczę"

Gdy tylko skończyli śpiewać, otrzymali owacje na stojąco. Mel B nie mogła wręcz powstrzymać łez. Jak przyznała, rok wcześniej na raka zmarł jej ojciec. - Czułam, jakby ta piosenka była przeznaczona dla mnie i mojego taty — wyjawiła niezwykle poruszona. Nie ją jedyną pokonało wzruszenie. Także ojciec rodzeństwa oraz towarzysząca mu za kulisami Tyra Banks mieli wilgotne oczy. - Poczułem to — powiedział po prostu Howie Mandel, zaś Simon Cowell przyznał: - Jest w was coś naprawdę wyjątkowego. Mam na myśli, że to było bardzo prawdziwe. Myślę, że to początek czegoś wielkiego. Pod nagraniem z występu opublikowanym na YouTube również nie brakowało zachwyconych komentarzy.

Przepraszam, ale rok później wciąż myślę o tym występnie każdego dnia
Szczerze mówiąc, zasłużyli na złoty przycisk
Dosłownie, oglądałem ten występ wiele razy i za każdym razem płaczę.
 

"We three" dotarli do półfinałów. W grudniu 2018 wydali pierwszą płytę

Zespół otrzymał cztery zdecydowane głosy na tak i przeszedł dalej. Aż do półfinałów, w których ostatecznie odpadli, prezentowali swoje niezwykłe, autorskie utwory. Pod koniec 2018 roku wydali debiutancki album, na którym znalazły się wszystkie piosenki z programu oraz dziewięć zupełnie nowych. W 2020 roku ruszyli w swoją pierwszą trasę koncertową. Pracują nad kolejnym krążkiem.

Więcej o: