Perfumy dopasowane do znaku zodiaku. Które aromaty podkreślą twoje cechy charakteru?

Wiele osób uważa, że znaki zodiaku odpowiadają za cechy osobowości poszczególnych osób. Jak się okazuje, dzięki astrologii można odnaleźć również idealny zapach perfum.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakie perfumy najbardziej do ciebie pasują? Wybór idealnego bukietu zapachowego może być niezwykle trudny. Najczęściej, po długich rozmyślaniach, kupujemy aromat, który po prostu najbardziej przypadł nam do gustu. Zamiast tego warto dowiedzieć się, jaka woń jest dopasowana do naszego charakteru.

Zobacz wideo 5 strategicznych miejsc na ciele, w których powinno się aplikować perfumy

Bliźnięta - perfumy dla osób ciekawych świata muszą zaskakiwać. Owocowe nuty to idealny wybór

Bliźnięta słyną z chęci poznawania świata i innych ludzi. Często zaskakują swoją bezpośredniością w towarzystwie. Perfumy, które idealnie do nich pasują, również muszą być nietuzinkowe. Zamiast standardowych aromatów, osoby urodzone pomiędzy 21 maja a 20 czerwca powinny sięgnąć po zapachy z owocowymi nutami. Lekka woń truskawek, brzoskwiń, czy porzeczek kojarzą się z latem i wakacjami, czyli najbardziej zabawowym okresem. To perfekcyjny wybór dla bliźniąt.

Rak i Panna - pefekcyjny zapach dla cierpliwych perfekcjonistów. W perfumach dla tych znaków dominują kwiaty

Zarówno zodiakalny rak, jak i panna chcą stopniowo osiągać wyznaczone sobie cele. Wiedzą, czego chcą od życia, a ich charakter cechuje opanowanie i skupienie. Idealne zapachy dla tych osób to przede wszystkim aromaty kwiatowe. Nuty jaśminu, magnolii, czy szałwia to perfekcyjny wybór. Subtelna woń pasuje jak ulał do spokojnych osób. 

Lew i Baran - lubią być aktywnie w centrum uwagi. Aromat cytrusów pobudzą ich do działania

Lwy i barany nie cierpią nudy. Zamiast tego wolą aktywność, zarówno tę fizyczną, jak i mentalną. Trening siłowy oraz rozwiązywanie łamigłówek logicznych stoją u nich na tym samym miejscu. Ponadto cenią bycie w centrum uwagi. Osoby spod tych znaków często chcą także zachęcić inny do udziału w zaplanowanych przez nie aktywnościach. Aby to osiągnąć, mogą m.in. sięgnąć po odświeżające i orzeźwiające zapachy, takie jak woń cytrusów. Perfumy o tych aromatach są idealnie dopasowane do energicznych liderów.

Należy jednak pamiętać, że horoskopy i astrologia to nie prawda objawiona. Zawsze należy do niej podchodzić z dystansem.

Więcej o: