Jak poznać swoją szczęśliwą cyfrę? Musisz znać tylko jedną datę

Czy znasz swoją szczęśliwą cyfrę? Jeśli nie, koniecznie musisz ją poznać. Poszczególne liczby mogą dużo powiedzieć o naszym charakterze i losie. Dzięki numerologii dowiesz się, jaki numer będzie ci sprzyjać w przyszłości.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Numerologia przywiązuje ogromną wagę do otaczających nas liczb. Według jej założeń cyfry są w stanie dużo powiedzieć o charakterze danej osoby, a także odmienić jej los. Jaki jest twój szczęśliwy numer? Poznasz go w banalny sposób. Pamiętaj jednak, aby brać wszelkie wróżby i astrologiczne wskazania z dozą sceptycyzmu. Pamiętaj, że horoskopy nie są prawdą objawioną, a zawarte w nich wizje nie muszą spełniać się w 100%.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Numery mogą mieć ogromne znaczenie w życiu. Mogą pomóc przy podejmowaniu decyzji

Według numerologii liczby mogą mieć realny wpływ na nasze życie. Szczęśliwe numery przydają się m.in. w podejmowaniu decyzji. Zaznaczając odpowiedzi w grach losowych lub wybierając miejsce zamieszkania, warto skorzystać ze szczęśliwych cyfr. Jak je poznać? Sposób na poznanie swojego portretu numerologicznego, czyli liczb kierujących losem, jest banalnie prosty. Wymaga znajomości zaledwie kilku informacji. 

Jak poznać swój szczęśliwy numerek? Data urodzenia odgrywa kluczową rolę

Do poznania swojego numerologicznego portretu wystarczy użyć danych z twojej daty urodzenia. Są na to dwie metody. Pierwsza z nich polega na dodaniu do siebie wszystkich cyfr, z których się składa. Przykładowo, dla osoby urodzonej 7.04.2003 roku należy wykonać następujące obliczenie: 0+7+0+4+2+0+0+3 = 16. Jeśli wynik nie znajduje się w przedziale od 1 do 9, należy ponownie zsumować cyfry. W tym przypadku szczęśliwa liczba to 7 (1+6).

Kolejnym sposobem na poznanie swojej szczęśliwej liczby jest spotęgowanie liczby numerologicznej. Podnosząc wynik z poprzedniego działania do kwadratu, otrzymamy numer 49. Aby uzyskać swój symbol, należy sumować otrzymane cyfry, do otrzymania rezultatu w zakresie od 1 do 9. W tym przypadku wygląda to następująco: 4+9 = 13, 1+3 = 4.

Więcej o: