Doda odsłoniła ciało w bikini. Jak ona to robi? "Majonez je łyżkami", ale jednego unika

Doda po raz kolejny wprawiła fanów w osłupienie. Tym razem podzieliła się zdjęciem, do którego zapozowała, siedząc w bikini na hotelowym łóżku. - "Forma życia", "Piękne kształty, ciało jak z okładki" - komentują. Jaki jest sekret jej figury? - Ja bardzo tłusto jem - przyznała. Jest jednak pewna rzecz, której nie je od 15 lat.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Doda od lat zachwyca swoim wyglądem oraz kondycją fizyczną, a za każdym razem, gdy pokazuje swoje ciało, fanki oraz fani nie mogą wyjść z podziwu.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Doda zapozowała w bikini. Fani pod wrażeniem: "Cóż za figura"

Ostatnio Doda podzieliła się na instagramowym profilu kolejnym kadrem z podróży. Tym razem zapozowała przed lustrem, siedząc na łóżku ubrana w jasne bikini, które wyeksponowało jej smukłą figurę. - Dzień dobry. Żegnamy Tangalle i wyruszamy do Ella, po drodze zahaczając o Yala. Przede mną plantacje herbaty Cejlońskiej, wodospady w dżungli, park narodowy i wejście na szczyt - napisała. Zdjęcie znajdziesz TUTAJ.

Całe życie w formie

- skomentowała jedna z osób.

Całe życie na wciągniętym bęcu

- odpowiedziała Doda.

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Lubię cię tak po prostu za twoją szczerość. A do tego świetnie wyglądasz
Piękna
Wow, cóż za figura
Fajnie wygląda, lepiej niż niejedna 20-tka
Forma życia
Petarda
Piękne kształty, ciało jak z okładki
Pani Dorotko, mam zawał!

- piszą.

Jak wygląda dieta Dody? "Sam majonez jem łyżkami"

Doda nie ukrywa, że za jej dobrym samopoczuciem oraz świetnym wyglądem stoi przede wszystkim styl życia, w którym główną rolę odgrywa dieta. Artystka wielokrotnie mówiła o tym, że przede wszystkim od ponad 15 lat nie je cukru. W jednym z wywiadów wyznała natomiast, że nie odmawia sobie tłustych potraw. - Ja bardzo tłusto jem. Natomiast nie jem cukrów. Mówiłam o tym milion razy, ze względu na to, że miałam chorą tarczycę, a nie mam jej, bo wyleczyłam ją jedzeniem. Wyeliminowałam laktozę, gluten i przetworzone produkty. To wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są "wydobyte'", jak się patrzy ja moją sylwetkę. Ale ja jem bardzo tłusto, sam majonez jem łyżkami - powiedziała w rozmowie dla portalu Świat Gwiazd.

Więcej o: