Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie z wanny. Fani zachwyceni. "Ideał"

Ilona Ostrowska zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli Lucy w serialu "Ranczo". Aktorka wciąż ma mnóstwo fanów, którym pokazuje urywki ze swojego życia na Instagramie. Tak też było tym razem, kiedy zaprezentowała się w naturalnej wersji, pozując w wannie. Internauci nie kryli zachwytu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Ilona Ostrowska w 1998 roku ukończyła wrocławską filię krakowskiej PWST. Pracowała w teatrach we Wrocławiu, a później w Warszawie. Największą popularność przyniosła jej rola Lucy Wilskiej w serialu TVP1 "Ranczo". Widzowie mogą ją również kojarzyć z filmu "Ile waży koń trojański?", gdzie zagrała główną rolę. Obecnie aktorka występuje w serialu "Komisarz Mama", gdzie wciela się w postać komisarz Beaty Lorek.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Grała w "Ranczu" przez 10 lat. Serialowa Lucy zachwyca naturalnością

Aktorka błyskawicznie podbiła serca widzów, gdy w 2006 roku na antenie telewizyjnej jedynki pojawiło się "Ranczo". Ostrowska grała Amerykankę polskiego pochodzenia i występowała w serialu przez 10 lat. Produkcja była tak popularna, że pomiędzy kręceniem 2. a 3. sezonu powstał również film "Ranczo Wilkowyje". Ilona jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 77,5 tys. osób. Na najnowszym zdjęciu zapozowała w wannie. Można je zobaczyć na Instagramie pod tym linkiem.

Ilona Ostrowska zachwyciła fanów. Aktorka w tym roku skończy 49 lat

Aktualnie Ostrowską można oglądać na deskach dwóch warszawskich teatrów: Och Teatr i Teatr Polonia. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, Mirosławy oraz Gustawa. 25 maja gwiazda skończy 49 lat. Fanom bardzo przypadła do gustu naturalna wersja aktorki. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów.

Ale ci dobrze.
Przepiękne zdjęcie pani Ilono.
Ideał.
Ślicznie Ilonko. Orzeźwiająca kąpiel to jest to.
Ale pięknie wyglądasz. Zjawiskowo.
Nie ma to jak wiosenny deszczyk.
Super. Ślicznie wyglądasz.
Więcej o: