Biedronka sprzedaje wiosenne zestawy za 64,90 zł! Stylowe i funkcjonalne. Podobne w Homla i Sinsay

Od czwartku 20 kwietnia w sieci sklepów Biedronka dostępne będą zestawy pościeli, które świetnie odświeżą sypialnię. Uwagę zwróciliśmy również na modele z Sinsay i Homla.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Słynne przysłowie "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" nie wzięło się znikąd. Dobór odpowiedniej pościeli jest bardzo ważny w kontekście zdrowego i produktywnego snu. Oprócz tego istotny jest także jej wygląd i styl, który skomponuje się z wystrojem sypialni. W przyszłej ofercie Biedronki pojawi się naprawdę interesujący komplet.

Zobacz wideo Jak pozbyć się papierosowego zapachu z mieszkania? Oto nasze myki

Zestaw pościeli z Biedronki. Wiosenne odświeżenie

Wraz z przyjściem wiosny w damskich stylizacjach zaczęło pojawiać się coraz więcej ubrań w żywych i ciepłych kolorach. Te same barwy można przenieść do sypialni, aby wprowadzić do niej lekkość i świeżość. Od jutra w Biedronce będzie można nabyć stylowy komplet, w którego skład wchodzi poszwa na kołdrę 160 cm x 200 cm oraz dwie poszewki na poduszki 70 cm x 80 cm. Zestaw o większych wymiarach dostaniemy w nieco wyższej cenie.

pościel z Biedronkipościel z Biedronki screen biedronka.pl

Pościel z Homla. I to na wyprzedaży

Kolejną propozycją pościeli w wesołych, wiosennych kolorach jest komplet z sieci Homla. W jego składzie znajdziemy poszewkę na kołdrę o wymiarach 200 cm x 220 cm oraz dwie powłoczki poduszkowe 70 cm x 80 cm. To świetna opcja do wnętrz z kolorami, takimi jak biel, szarość czy beż. Produkty zostały stworzone z miękkiej i przyjemnej w dotyku mikrofibry.

pościel z Homlapościel z Homla screen homla.com.pl

Bawełniana pościel z Sinsay. Świetna na wiosnę

Na stronie internetowej Sinsay także dostrzegliśmy pościel, która może stać się idealnym uzupełnieniem sypialnianego wystroju. Oprócz tego nada jej niepowtarzalny, wiosenny wygląd. Tamtejszy zestaw składa się w sumie z trzech poszew: jednej na kołdrę 160 cm x 200 cm oraz dwóch na poduszki 70 cm x 80 cm. Pościel w 100% wykonano z bawełny, co sprawia, że jest ona przewiewna i komfortowa.

pościel z Sinsaypościel z Sinsay screen sinsay.com

Więcej o: