Zrobiła operację pośladków w Turcji. Internauci bezlitośni: "Za późno, dziewczyno"

TikTokerka poleciała do Turcji na brazylijski lifting pośladków. Brytyjka krok po kroku relacjonowała swoją wizytę w klinice na popularnej chińskiej platformie społecznościowej. Choć kobieta jest bardzo zadowolona z rezultatu, spotkała się niestety z kąśliwymi komentarzami pod swoim adresem.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Lauren prowadzi konto na TikToku pod nazwą @laurennldn. Brytyjska influencerka poddała się jednej z najniebezpieczniejszych na świecie operacji plastycznych - brazylijskiemu liftingowi pośladków, w skrócie: BBL. TikTokerka pochwaliła się efektami pracy chirurgów na popularnej chińskiej platformie.

Jak opisuje brytyjski tabloid "The Sun", Brytyjka była bardzo podekscytowana operacją. Na TikToku obserwuje ją ponad 11 tysięcy osób, które również komentowały zabieg pod zamieszczanymi przez nią materiałami wideo.

Poleciała do Turcji na zabieg BBL. "Nie umiem nawet wyjaśnić, jak bardzo jestem podekscytowana"

W kilku opublikowanych filmach, Lauren szczegółowo opisała każdy etap operacji, pokazując kadry ze swojej wycieczki do kliniki w Istambule. "Nie umiem nawet wyjaśnić, jak bardzo jestem podekscytowana lecąc do Turcji na operację BBL" - mówiła w jednym z nich.

Młoda Brytyjka relacjonowała przebieg i efekty zabiegu chirurgicznego. Pokazała m.in. jak odessano jej tłuszcz z brzucha i odcinka pleców, a następnie zaaplikowano go w pośladki. Wyjaśniła też, że na dwanaście godzin przed operacją nie mogła nic pić ani jeść. Zaprezentowała również posiłki, jakie otrzymała w tureckiej placówce po wykonaniu zabiegu.

"Ludzie są po prostu zazdrośni"

Lauren jest zachwycona efektem zabiegu, ale niestety zdążyła już spotkać się z hejterskimi komentarzami. "Za późno dziewczyno, era BBL się skończyła" - napisał jeden z internautów pod jej filmem. "Dziewczyno, proszę, jest rok 2023" - dodała inna osoba.

W pozostałych komentarzach dominują jednak komplementy:

Nigdy nie jest za późno!
Ludzie są po prostu zazdrośni
Przepiękna!

Należy podkreślić, iż operacja BBL wiąże się z ogromnym ryzykiem zdrowotnym, a w skrajnych przypadkach - nawet ze śmiercią. W związku z popularnością tego zabiegu w Turcji, na wyjazd decyduje się wiele osób znanych z social mediów, które nie zawsze zdają sobie sprawę ze wszystkich konsekwencji, jakie ze sobą niesie. Liczne tego rodzaju przypadki opisywaliśmy na łamach kobieta.gazeta.pl.

Źródła: TikTok/TheSun

Więcej o: