Edyta Herbuś w zmysłowej sesji pozuje w prześwitującym swetrze. Internauci poruszeni. "Odważnie"

Edyta Herbuś zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie, publikując efekty odważnej sesji zdjęciowej. Tancerka zaprezentowała się na zmysłowych kadrach w prześwitującym swetrze. Fani nie kryli emocji w komentarzach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś to popularna polska aktorka oraz tancerka, ciesząca się ogromną sympatią widzów. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, będąc dzieckiem. Po pewnym czasie zaczęła odnosić wiele sukcesów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obecnie możemy podziwiać ją jako prowadzącą w programie "You Can Dance. Nowa Generacja", a oprócz tego tancerka jest aktywna, w mediach społecznościowych. Bierze również udział w oryginalnych i wyjątkowych projektach, a także profesjonalnych sesjach zdjęciowych, których efektami podzieliła się na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś o podróży do Wietnamu z ukochanym

Zmysłowe kadry Edyty Herbuś. Tancerka zapozowała w prześwitującym swetrze

Edyta Herbuś chętnie dzieli się z fanami w swoich social mediach wieloma przemyśleniami na rozmaite cytaty. Często jej wypowiedziom towarzyszą trafne cytaty oraz fotografie. W swoim ostatnim poście na instagramowym profilu udostępniła pokrzepiające słowa odnośnie przyszłości w stronę fanów, a także serię trzech zdjęć.

Zmysłowe kadry zwróciły uwagę internautów głównie za sprawą stylizacji tancerki, która składała się wyłącznie z prześwitującego, szydłowanego swetra z wycięciem na plecach oraz wiązaniem przy szyi. Dodatkowo na ujęciach przebija się stłumione światło, które zapewniło wyjątkowy klimat zdjęciom.

 

Internauci są zachwyceni efektami sesji zdjęciowej Herbuś. Pojawiło się wiele komplementów

Edyta Herbuś pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami na Instagramie. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się nie tylko kulisami życia zawodowego, ale również prywatnego. Nie brakuje również wielu przemyśleń na temat życia. Jej konto na bieżąco śledzi już ponad 263 tysiące osób. Jej ostatni post wywołał entuzjazm, co widać po komentarzach pod wpisem.

Wyglądasz obłędnie. Przypominasz anioła.
Bardzo subtelnie i delikatnie... piękne zdjęcia.
Niesamowite zdjęcie!
Przepiękna i seksowna z klasą
Odważnie...
Więcej o: