Anna Głogowska pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. "Wszyscy mamy od teraz te same inicjały"

Anna Głogowska to prezenterka telewizyjna i jedna z najbardziej znanych tancerek "Tańca z gwiazdami". Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze ślubu swojego brata Arkadiusza. W komentarzach posypały się gratulacje od fanów.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Anna Głogowska przez dziewięć sezonów była trenerką tańca w "Tańcu z gwiazdami". Gdy Polsat przejął format i zmienił jego nazwę na "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", tancerka przez 2 lata była współprowadzącą programu. Prowadziła również program rozrywkowy "Got to Dance. Tylko taniec". 

Zobacz wideo Anna Głogowska śpiewa z córką w samochodzie

Anna Głogowska pozuje z rodziną. Dwa dni temu jej brat wziął ślub

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Głogowska pozuje z rodziną, m.in. z córką Julią, bratem Arkadiuszem oraz jego żoną Anetą. 15 kwietnia brat tancerki wziął ślub, a uroczystość odbyła się we Wrocławiu. Tancerka przyznała, że to właśnie jej córka sypała nowożeńcom ryż na szczęście. Podzieliła się również z fanami pewną ciekawostką.

Ps. I wszyscy mamy od teraz te same inicjały 'AG'.

Ania z tej okazji postawiła na czerwony garnitur, czarny top oraz granatowe szpilki. Do tego dobrała kolczyki koła oraz delikatny naszyjnik. Córka prezenterki zaprezentowała się w białej bluzce oraz szarym prążkowanym komplecie, składającym się ze spodni oraz kardigana. W tym roku nastolatka skończy 16 lat.

 

Ślubna stylizacja tancerki. W komentarzach dyskusja

Pod postem tancerki pojawiły się gratulacje od fanów oraz życzenia dla młodej pary. Nie obyło się jednak bez uwag internautów dotyczących stroju. W komentarzach wywiązała się dyskusja, że w takim dniu nie wypada komentować stylizacji, bo najważniejsza jest sama uroczystość oraz uczucie łączące nowożeńców.

Dziwny strój jak na ślubną uroczystość.
Gratulacje dla młodej pary.
Dużo szczęścia, zdrowia i miłości.
Piękna para.
Cudny dzień.
Więcej o: