Te znaki zodiaku bywają marudne. Szukają dziury w całym i trudno im dogodzić

Każdy z nas zna kogoś, kto wydaje się marudny i komu wciąż coś nie pasuje. Okazuje się, że mogą na to wpływać znaki zodiaku, a trzy z nich bywają wyjątkowo marudne. Czy ty lub twoi bliscy należycie do tego grona?

Czasem można odnieść wrażenie, że niektórym osobom nic nie pasuje, ciągle się nudzą i wiecznie marudzą. Niektórzy wierzą, że wpływ na takie zachowanie mogą mieć znaki zodiaku. Które z nich czasem uznaje się za marudy? Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Synek Janachowskiej ma za sobą bunt trzylatka? "Ma silny charakter"

Marudne znaki zodiaku. Bliźnięta

Choć Bliźnięta są aktywne i potrafią cieszyć się życiem, czasem to, co je otacza, zaczyna nudzić, a wtedy zmieniają nastawienie i mogą być marudne. To sprawia, że szybko psują nawet najlepsze zabawy, a na dodatek sprawiają innym wiele przykrości. Niektóre Bliźnięta w takich sytuacjach stawiają własne emocje na pierwszym planie i nie baczą na uczucia innych. Osoby spod tego znaku często lubią poszukiwanie wrażeń, dlatego spokojne rozrywki nie są dla nich.

Ten znak zodiaku to maruda. Waga

Niektóre Wagi mają problemy w podejmowaniu decyzji, przez co mogą stać się marudne i widzieć problemy w najmniejszych rzeczach. Zdarza się, że skrupulatnie analizują i szukają nowych informacji, jednak miewają zmienne nastroje, które przeszkadzają w spokojnym życiu zarówno osobom spod tego znaku, jak i również ich bliskim. Tym, co może szybko wyprowadzić je z równowagi, są problemy finansowe.

Który znak zodiaku jest marudny? Koziorożec

Niektóre Koziorożce mogą znajdować powody do marudzenia praktycznie we wszystkim. Okazuje się, że miewają problemy, by cieszyć się chwilą i zdarza się, że widzą tylko w połowie pustą szklankę. Czasem szukają dziury w całym i narzekają tak, że zniechęcają do siebie bliskich. Mogą też popsuć im humor. Choć zazwyczaj starają się trzymać język za zębami, gdy zostaną wyprowadzone z równowagi, zdarza się, że tracą zahamowania i wdają się w kłótnie.

Więcej o: