Prezenty komunijne od ojca Rydzyka. Magnesy na lodówkę, kolorowe różańce. Ceny zwalają z nóg

Wielkimi krokami zbliża się sezon komunijny, który nierozerwalnie wiąże się z powracającym co roku pytaniem: jaki prezent będzie odpowiedni? Z pomocą przychodzi Fundacja Lux Veritatis oraz jej założyciel, o. Tadeusz Rydzyk. Do wyboru są m.in. biblie i różańce w zestawie z drewnianym etui. Ceny mogą zaskakiwać.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwszą komunię świętą najczęściej świętuje się dosyć hucznie. Tym samym na krewnych dziecka tradycja nakłada obowiązek podarowania wyjątkowego prezentu. Jak się okazuje, co roku propozycje są coraz bardziej wymyślne - pisaliśmy już m.in. o bliskich, którzy kupują z okazji pierwszej komunii dzikie zwierzęta. Tym razem z pomocą przychodzi ojciec Tadeusz Rydzyk, a konkretnie oferta sklepu internetowego fundacji Lux Veritatis, której jest założycielem. Sprawdziliśmy, jakich cen należy się spodziewać.

Zobacz wideo PiS i ojciec Rydzyk od lat są w bliskich stosunkach

Do wyboru, do koloru

Fundacja Lux Veritatis została założona przez ojca Tadeusza Rydzyka w 1998 roku i obecnie prowadzi internetową księgarnię katolicką. Jak co roku w ofercie pojawił się również pakiet prezentów dla dzieci pierwszokomunijnych, które wyszczególniono w sekcji "pomysł na prezent". Znajdziemy tam m.in. religijną biżuterię, książki, gry biblijne, albumy czy etui na różaniec. Ceny mogą zaskakiwać.

Oferty o. Rydzyka

Za etui na różaniec z wizerunkiem św. Rodziny należy zapłacić 59 zł. Jeśli jednak dokupić do tego kolorowy różaniec Medjugorie, cena podskoczy do niemal 100 zł. Dalej: "Pismo Święte dla młodych. Biblia z papugą" kosztuje 135 zł. Jak zapewnia księgarnia, w tej edycji znajdują się "grafiki, komentarze, objaśnienia, ciekawostki, didaskalia, przygodowa stylizacja, kolorowe mapy i wiele innych elementów przygotowano po to, by młody czytelnik ze zrozumieniem i w pełni świadomie korzystał z dobrodziejstw Słowa Bożego". 

Jako prezent komunijny reklamowany jest również komiks "Nasz Papież. Karol Wojtyła" do nabycia za 59 zł. Warto jednak pamiętać również o kosztach wysyłki, szacowanych na 12,50 zł. Z kolei najdroższy w ofercie sklepu jest srebrny różaniec z koralem. Kosztuje 190,90 zł.

Źródło: sklep.luxveritatis.pl

Więcej o: