Obserwuje facetów na oddziale położniczym, a potem umawia się na randki. "Zasadniczo są dwie kategorie"

Po publikacji tego filmiku wiele kobiet przyznało jej rację, inne dodały swoje kategorie, na które dzielą mężczyzn, a jeszcze inne proszą o więcej wskazówek. Wygląda na to, że randkowanie może stać się dużo łatwiejsze. I pomyśleć tylko, że wystarczyło obserwować mężczyzn na porodówce.

Wiele kobiet, chce znaleźć partnera, z którym uda im się stworzyć szczęśliwy i udany związek. Wiele z nich ma również swój system szukania "tego jedynego". Jedne zdają się na los i spontaniczność. Inne zajmują się swoimi pasjami, wierząc że w końcu prędzej czy później miłość nadejdzie znienacka. Są takie, które aktywnie działają na serwisach randkowych. Ale są też te, które wykorzystują obserwacje zebrane w swojej pracy, by skutecznie wyeliminować tych partnerów, którzy na pewno nie będą pasować do wyobrażeń i założonych przez siebie wymagań. Tak właśnie zrobiła Faye. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na co dzień obserwuje mężczyzn na porodówkach, nauczyła się odczytywać wiele sygnałów, które mogą pomóc jej w znalezieniu odpowiedniego partnera

Faye Bate to studentka medycyny. W swojej pracy każdego dnia obserwuje wielu mężczyzn, którzy towarzyszą swoim partnerkom podczas porodu. Otóż, według studentki, to zachowanie podczas porodu i tuż po porodzie wiele mówi o mężczyznach. Podzieliła ich na dwie kategorie. Pierwsza to partnerzy, którzy bardzo troszczą się o kobiety. Przynoszą picie, skarpetki czy masują plecy. Odciążają kobietę, wiedząc że rodząc dziecko wykazała się olbrzymią siłą i wysiłkiem. Druga kategoria, to ci mężczyźni, którzy zachowują się, jakby poród był obowiązkiem kobiety. Wcale nie są uważni, nie mają najmniejszego pojęcia przez co przechodzą kobiety. Jej obserwacje spowodowały, że w życiu prywatnym również zaczęła dzielić mężczyzn na te kategorie i uważnie śledzić ich zachowania.

"Jestem studentką położnictwa i potwierdzam, to jest takie prawdziwe"

Dziewczyna wcieliła w życie wnioski zebrane podczas obserwacji. Od tamtego czasu umawiając się na randki ocenia mężczyzn w dwóch kategoriach. Według niej to wiele ułatwia. Dzięki temu dość szybko może zrozumieć, z którym partnerem zupełnie nie dojdzie do porozumienia w przyszłości, a z kim warto przedłużyć znajomość. Jej wyznanie poruszyło internautów. Sami zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami i historiami. Niektórzy nawet podzielili się swoimi sposobami na sprawdzone randkowanie. 

Zobacz wideo Jak przygotować partnera do porodu? Co omówić wcześniej?
Niedawno poszłam na pierwszą randkę, a on zadzwonił do swojej mamy, żeby zapytać czy jego siostra, która właśnie urodziła dziecko, czegoś nie potrzebuje zanim przyjdzie, zauroczyłam się!
Wydaje mi się, że dobrym sposobem na wczesne poznanie czy to ten, jest to jak cię traktuje, gdy odczuwasz ból podczas okresu. Opiekuje się tobą? Kategoria 1. Poniża cię? Kategoria 2.
Tak, dokładnie! Jako studentka położnictwa widziałam tak wielu facetów z kategorii 2.  Na przykład tata pytał czy może iść już do domu, podczas gdy jego żona się wykrwawiała...
Pozwólcie, że przedstawię kategorię 3, mojego tatę, który godzinami siedział i płakał przed oddziałem. Pobiegł najpierw do mamy, gdy tylko dziecko się urodziło.
Znam osobę, której partner nie chciał jej zrobić znieczulenia zewnątrzoponowego, bo to nie było naturalne...
Mam wrażenie, że jest jeszcze trzecia grupa: mężczyźni, którzy stoją w kącie z przerażeniem, nie wiedząc, czy pomóc, czy odejść.
Więcej o: