Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z kawiarni. Fanka: "Założę się, że nie zjadłaś"

Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie kadr, na którym pozuje w jednej z nowojorskich kawiarni. Uwagę fanów zwróciło to, co oprócz filiżanki z kawą, aktorka trzyma w dłoni. Nie wszyscy jednak wierzą, że Małgorzata Kożuchowska jada takie rzeczy.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ku uciesze wielu fanek i fanów, aktorka prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób. Choć Małgorzata Kożuchowska bardzo ceni sobie prywatność, regularnie dzieli się w sieci wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z kawiarni. "Ale pani młodo wygląda!!!"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia prosto z Nowego Jorku. Aktorka zapozowała do nich siedząc przy stoliku w kawiarni, w jednej ręce trzymając czekoladowe ciastko, a w drugiej filiżankę z kawą. - Kilka dni bez pośpiechu w mieście, które pędzi… #nyc #travel #actress #art #explore #culture #friends #newyork - napisała.

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

Założę się, że nie zjadłaś
Ale pani młodo wygląda!!! Druga młodość!!! Niech pani kwitnie!!!
Nie ma to jak sweet focia z muffinem
Uśmiech słodszy niż ciasteczko!
Smacznego
Gosiu, ty zawsze wyglądasz cudownie

- piszą.

 

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jak wygląda jej dieta

Już jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska opowiedziała podczas Q&A na Instagramie o tym, jak wygląda jej dieta. Niektórzy będą zaskoczeni, ale aktorka pozwala sobie na słodycze w rozsądnych ilościach. - Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo. Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - powiedziała. 

Więcej o: