Miała 19 lat, gdy straciła wszystkie zęby. "Do zeszłego roku ciągle ukrywałam swój uśmiech"

Natalie Lacasse miała zaledwie 19 lat, gdy w wyniku przyjmowanych leków, które skutkowały wymiotami, straciła wszystkie zęby. Choć przez długi czas wstydziła się swojego problemu, dziś nagrywa zabawne nagrania i dzieli się z obserwatorami szczegółami tego, co ją spotkało.

Natalie Lacasse ma 24 lata. 5 lat wcześniej, w efekcie przyjmowanych leków straciła wszystkie zęby. Od tamtej pory nosi protezy. - Nie miałam pojęcia, jaki wpływ mają te leki na układ pokarmowy i żołądkowy — powiedziała w wywiadzie dla "NeedToKnow.co.uk".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Kiedyś Natalie wstydziła się, że nie ma zębów. Przez długi czas ukrywała swój problem

- Do zeszłego roku ciągle ukrywałam swój uśmiech — wyznała kobieta. - Kiedy mówiłam lub śmiałam się, zakrywałam usta i byłam przerażona, że ktokolwiek, nawet moja własna rodzina, zobaczy mnie bez lub z protezą. - dodała. Jakiś czas temu Natalie wyjaśniła, w jaki sposób doszło u niej do utraty uzębienia. Gdy miała 18 lat, przeżyła wypadek samochodowy. Była poturbowana i odczuwała ból, dlatego przepisano jej leki, które powodowały wymioty. Kolejne problemy sprawiły, że nudności trwały aż pięć miesięcy. Kobieta po każdym wymiotowaniu myła zęby, nie wiedząc, że w ten sposób rozciera kwas żołądkowy po szkliwie, które się uszkadza. - Myślałam, że dobrze robię — wyznała. Z czasem w efekcie działań kobieta straciła wszystkie osłabione zęby.

- Przez lata spotykałam się z piętnowaniem i założeniem, że albo nie dbam o siebie, albo nadużywam różnych substancji i dlatego straciłam zęby. To źle wpłynęło na moje zdrowie psychiczne – powiedziała Lacasse. Okazuje się, że z podobnym problemem spotyka się nawet podczas wizyt u specjalistów. - Gdy tylko lekarze widzą moje zęby lub słyszą o mojej sytuacji dentystycznej, zawsze pytają o zażywanie narkotyków, a kiedy stwierdzam, że nigdy niczego nie brałam, zwykle spotykam się z niedowierzaniem.

Natalie nie traci pogody ducha i publikuje na TikToku zabawne nagrania.

Dziś Natalie publikuje na TikToku filmiki związane z jej przypadłością, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem obserwatorów. Na platformie obserwuje ją już ponad 16,8 tys. osób. W jednym z nagrań w zabawny sposób wytłumaczyła, dlaczego nie je w miejscach publicznych. Krótki filmik ma już ponad 51 tys. polubień. Okazuje się, że gdy kobieta otworzy szeroko usta, jej proteza może po prostu wypaść. Pod nagraniem tiktokerki pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Niektórzy docenili też humor Natalie.

Wciąż jesteś piękna.
Nie spodziewałam się tego. Uwielbiam ludzi, którzy umieją śmiać się sami z siebie.
Tego się nie spodziewałam. Uwielbiam!
Szanuję pewność siebie.
Mam tak samo!
Więcej o: