Marcin Hakiel wraca do "Tańca z gwiazdami"? Jest reakcja Katarzyny Cichopek

Jest duża szansa, że były mąż Katarzyny Cichopek, Marcin Hakiel, jesienią pojawi się po latach w "Tańcu z Gwiazdami". Co na to Cichopek? Gwiazda "M jak miłość" została zapytana o to podczas jednego z wywiadów.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

To już pewne. Na antenę Polsatu wraca "Taniec z gwiazdami". Zmienia się dzień emisji oraz skład jury. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, program nadawany będzie w niedzielne wieczory. Trwają rozmowy z gwiazdami, które mają wystąpić w show. W show mają wziąć udział m.in. Allan Krupa i Leon Myszkowski. Nie wiadomo jednak, jakie gwiazdy wejdą w nowy skład jury.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o "Tańcu z Gwiazdami": Źle zniosłam komentarze, że gwiazdorzę

Marcin Hakiel powraca do "Tańca z gwiazdami"?

Wiele lat temu Marcin Hakiel zdobył rozpoznawalność dzięki uczestnictwu w hitowym formacie Polsatu "Taniec z gwiazdami". To na planie programu poznał wówczas 23-letnią Katarzynę Cichopek, która później stała się jego żoną. Przez wiele lat Kasia i Marcin stanowili rozchwytywaną power couple. Zmieniło się to jednak jakiś czas temu kiedy para ogłosiła rozwód.

W programie "Miasto Kobiet" na TVN Style, Marcin Hakiel otworzył się na temat rozstania.

Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię.

- mówił drżącym głosem Hakiel.

To jest coś, na co nie byłem przygotowany. Wydaje mi się, że na to nie można być przygotowanym. Przez 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się. Mam takie poczucie, że 16 lat z haczykiem byliśmy bardzo zgraną parą.

- wyznał prowadzącej program Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Katarzyna Cichopek i Marcin HakielKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel instagram.com/katarzynacichopek

Jak informuje "Super Express" stacja Polsat prowadzi rozmowy z Marcinem Hakielem

Polsat od dłuższego czasu prowadzi rozmowy z Marcinem Hakielem, który w przeszłości brał udział w trzech edycjach "Tańca z gwiazdami", gdzie poznał byłą żonę Katarzynę Cichopek, wraz z którą wygrali drugą edycję show.

Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem.

– donosi "Super Express".

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek instagram.com/@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek podsumowała doniesienia krótkim komentarzem

Była żona Hakiela, postanowiła odnieść się do doniesień o jego powrocie do "Tańca z gwiazdami". 

Gratuluję i życzę powodzenia.

– podsumowała prowadząca "Pytanie na śniadanie".

Mówi się, że Marcin Hakiel mógłby zastąpić Iwonę Pavlović, która rzekomo miałaby pożegnać się z formatem.

Źródła: onet.pl, Super Express

Więcej o: