Włóż to do spłuczki i spuść wodę. W łazience będzie się unosić świeży zapach. "Zrobiłam i działa"

Do pięknie pachnącego domu wraca się z przyjemnością. Może w tym jednak przeszkadzać zapach smażonego jedzenia czy wilgoci z łazienki. Użytkowniczka arahjbonds1 zamieściła na TikToku filmik, na którym pokazuje, jakich trików użyć, żeby twoje mieszkanie zawsze zachwycało zapachem.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

W pomieszczeniu, w którym ładnie pachnie, o wiele przyjemniej się przebywa. Dzięki takim dodatkom jak świece czy patyczki zapachowe jest to możliwe. Zdarza się jednak, że już po dwóch dniach patyczki przestają wydzielać tak intensywny zapach jak na początku. Właśnie dlatego warto skorzystać z pewnych domowych sposobów, dzięki którym w twoim mieszkaniu zawsze będzie się unosić piękny zapach. Sprawdź, co będzie ci potrzebne.

Zobacz wideo Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety? To proste, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach

Trzy triki na pięknie pachnący dom. Są szybkie i proste

Filmik z trzema trikami na pięknie pachnący dom pojawił się na profilu użytkowniczki sarahjbonds1 na TikToku. Pierwszym sposobem jest włożenie do spłuczki od sedesu płynu do czyszczenia łazienek. Najpierw zrób kilka dziurek w opakowaniu z płynem, a następnie włóż go do spłuczki. Teraz przy każdym spuszczaniu wody w toalecie będzie ona miała ładny zapach. Drugą metodą jest nalanie do buteleczki ze spryskiwaczem izopropanolu, płynu do płukania tkanin oraz gorącej wody. Zamieszaj wszystko i tak przygotowaną mieszanką spryskaj kanapę. Trzecim trikiem jest użycie ekstraktu waniliowego. Wlej dwie nakrętki ekstraktu do małego naczynia i podgrzej miksturę w piekarniku. W kuchni będzie się wtedy unosić piękny zapach jak po pieczeniu ciasta.

Ładny zapach w domu. Te sztuczki zastąpią patyczki zapachowe

W komentarzach pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy internauci już przetestowali poszczególne metody i pochwalili się efektami. Innym pomysły tiktokerki bardzo przypadły do gustu i deklarują, że na pewno je wypróbują. Użytkownicy przede wszystkim zwracają uwagę na fakt, że dzięki tym sposobom w domu rzeczywiście unosi się ładny zapach, i to przez wiele dni.

Ja to zrobiłam! Zrobiłam pierwszą sztuczkę i działa. Dziękuję.
Łazienka pachnie czystością przez cały czas.
Ekstrakt waniliowy sprawia, że wszystko ładnie pachnie przez wiele dni.
O mój boże, kocham ten pomysł! Dziękuję!
Więcej o: