Palec utknął jej w toalecie. Internauci w szoku. "Dlatego dziewczyny chodzą razem do łazienek"

Nieprawdopodobne, a jednak. Argentynka prawie straciła palec po tym, jak utknął on wraz ze sztucznym paznokciem w muszli klozetowej. Na miejscu pojawiło się wiele osób z różnymi narzędziami, aby pomóc jej się uwolnić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W sieci nieustannie pojawiają się nowe filmy, na których możemy ujrzeć zadziwiające sytuacje dnia codziennego i nie tylko. Swoją zaskakującą historię, w której omal nie straciła palca, udostępniła na Instagramie Manuela Ferrario. Kobieta w mediach społecznościowych funkcjonuje pod nazwą @manuferrario1. Nagranie od momentu pojawienia się w sieci zebrało prawie 70 tysięcy wyświetleń i wiele komentarzy.

Zobacz wideo Czy wypadek w domu podczas pracy zdalnej jest wypadkiem w czasie pracy? Pytamy ekspertkę

Starała się być ostrożna z nowym manicure. Jej palec utknął w przycisku podwójnego spłukiwania w toalecie

26-letnia Manuela Ferrario pochodząca z Argentyny podzieliła się z internautami niespotykaną historią, która jej się ostatnio przydarzyła. Kobieta wyznała, że właśnie zrobiła świeży manicure, w związku z czym bardzo uważała, aby nie zniszczyć swoich nowych, przedłużanych paznokci. Wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Argentynka, korzystając z toalety, przypadkowo włożyła jeden z palców do przycisku podwójnego spłukiwania urządzenia, a ten jak się okazało, utknął tam bez możliwości samodzielnego wyjęcia. Na miejscu pojawiła się ekipa ratownicza, która pomogła jej uratować i bezpiecznie wyciągnąć, zaklinowany palec. W filmie słychać, jak ktoś żartobliwie mówi:

Jeśli nie wyjdzie, odetniemy palec. Co myślisz?
 

Na szczęście dla Manueli Ferrario udało jej się oddzielić palec od deski sedesowej. Pomocne okazało się mydło i ciepła woda. Co więcej, jej paznokieć przetrwał nienaruszony.

Internauci nie kryją emocji w sekcji komentarzy. Wielu nie dowierzało w zaistniałą sytuację

W sekcji komentarzy pojawiło się wiele reakcji ze strony poruszonych internautów, którzy postanowili zareagować na nagranie. Część z nich w zostawiło humorystyczny komentarz, pozostali są pod wrażeniem przeprowadzonej akcji.

Dlatego dziewczyny chodzą razem do łazienek, koniec zagadki!
Prawie straciła palec, ale przynajmniej paznokieć pozostał nienaruszony.
Zdarzyło mi się to samo, ale szybko się uratowałam z pomocą taty.
To samo przydarzyło się mnie, złamali przycisk gorącym nożem. Robiły to cztery osoby.
Więcej o: