Dowiedział się o romansie żony i pobłogosławił jej nowy związek. "Małżeństwo nie może być więzieniem"

31 grudnia Will Smith i Jada Pinkett Smith będą obchodzić 26. rocznicę ślubu. Od wielu lat uchodzą za jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w Hollywood, gdyż model ich związku zdecydowanie odbiega od tradycyjnego.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Chociaż Will Smith i Jada Pinkett Smith są małżeństwem od prawie 26 lat, nie żyją w monogamicznyn związku. Pobrali się 31 grudnia 1997 roku i doczekali się dwójki dzieci: córki Willow oraz syna Jadena. Gdy 3 lata temu pojawiły się doniesienia o romansie Jady z raperem Augustem Alsiną, reakcja Willa Smitha zadziwiła wszystkich. 30-letni kochanek Jady regularnie powraca do tego tematu w mediach i opowiada, jak Smith zareagował na wieść o romansie z jego żoną.

Zobacz wideo Will Smith próbuje podnieść sztangę

Will Smith i Jada Pinkett Smith. Romans nie przekreślił ich małżeństwa

W 2020 roku wyszło na jaw, że 51-letnia Jada Pinkett Smith nawiązała romans z raperem Augustem Alsiną. Mężczyzna udzielił wywiadu dla "The Breakfast Club", w którym powiedział, że jego znajomość z Jadą odbyła się za zgodą Willa. - Całkowicie oddałem się temu związkowi przez lata mojego życia. Właściwie usiadłem z Willem i z nim rozmawiałem. Dał mi swoje błogosławieństwo - wyznał Alsina. Raper dodał też, że relacja Jady i Willa nie opierała się na relacji romantycznej, tylko na partnerstwie życiowym, dlatego aktor nie miał nic przeciwko romansowi żony.

Zdezorientowani fani Smithów domagali się potwierdzenia lub zaprzeczenia plotek. Will Smith postanowił wziąć udział w talk-show swojej żony, "Red Table Talk", w którym para szczerze opowiedziała o swojej relacji. Jada przyznała się do romansu i potwierdziła, że trwał on aż 4 lata. Niedługo później w wywiadzie dla "GQ" Will Smith potwierdził, że zarówno on, jak i Jada angażują się w inne relacje pozamałżeńskie.

Przepis na udany związek według Smithów. Pełne zaufanie i wolność

Na początku Smith miał wyrzuty sumienia, gdyż jego chrześcijańskie wychowanie kłóciło się z modelem relacji, jaki przyjął wraz z żoną. Jada wychowywała się w całkowicie innym środowisku, bardziej otwartym, dlatego nie miała problemu z wizją wolnego związku. - Jada nigdy nie wierzyła w konwencjonalne małżeństwo. Miała członków rodziny, którzy mieli niekonwencjonalne relacje - powiedział Will. Para postanowiła w pełni sobie zaufać i dać sobie nawzajem wolną rękę. - Małżeństwo dla nas nie może być więzieniem. Wolność, którą sobie dawaliśmy i bezwarunkowe wsparcie, są dla mnie najwyższą definicją miłości - mówił aktor.

 
Więcej o: