Nocujesz w hotelu? Koniecznie zrób "test wieszaka"

Kiedy nocujemy same w hotelu, warto zadbać o bezpieczeństwo i wykorzystać kilka hotelowych trików, dzięki którym być może uda nam się uniknąć nieszczęścia. Jedną z metod sprawdzenia, czy w pokoju jesteśmy sami, jest wieszak.

Kobieta w podróży jest narażona na wiele niebezpieczeństw. Tiktokerka Allyah podpowiada, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo i pokazuje triki, jakie możemy wykorzystać podczas pobytu w hotelowym pokoju. Jednym z nich jest trik z użyciem wieszaka. Jak przekonuje Allyah znajomość tej metody może kiedyś uratować nam życie. 

Zobacz wideo Jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy w Kolumbii? W Polsce miałby maksymalnie trzy gwiazdki

Jak sprawdzić, czy jesteśmy sami w pokoju hotelowym? Wykorzystaj wieszak na ubrania

Amerykańska stewardessa Allyah McIntyre na tiktokowym profilu pokazuje ciekawe triki związane z bezpieczeństwem podczas pobytu w hotelach. Pierwszą rzeczą, jaką powinnyśmy zrobić, zanim rozpakujemy się w pokoju, jest dokładne sprawdzenie każdego kąta, aby wykluczyć, że w pokoju przebywa niechciany gość. Jak to zrobić? Allyah proponuje metodę z użyciem wieszaka. Trzymając go w ręku, należy sprawdzić zakamarki i odchylić zasłony. — Jeśli ktoś tam będzie i spróbuje cię złapać, złapie wieszak, a nie ciebie — tłumaczy na nagraniu. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Internautki dziękują Allyah za porady. "Dodaję wieszak na moją listę bezpieczeństwa"

Allyah podpowiada również, w jaki sposób zabezpieczyć drzwi, aby w nocy nikt nie wszedł nam do pokoju. Przyda się blokada mechaniczna do zamka, którą możemy kupić w internecie. Dodatkowo Allyah radzi, aby na podłodze położyć klin blokujący drzwi. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od kobiet, które planują wykorzystać proponowane przez stewardessę rady.

Będę stosować te porady, bo zazwyczaj jak szłam do hotelu, niczego nie sprawdzałam. Od razu kładłam się do łóżka.
Konieczne wszystko sprawdzajcie! Pewnego razu zatrzymałam się w hotelu i recepcjonista powiedział mi, że uważa mnie za atrakcyjną, a potem 2 godziny później otworzył drzwi do mojego pokoju!
Dodaję wieszak do mojej listy bezpieczeństwa.
Więcej o: