Nazywał ją "swoim skarbem", ona mówiła, że "fuksuje ją jak nikt inny". Po 7 latach odszedł do innej

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą przez 7 lat i doczekali się dwóch synów. Grali razem w serialu i nic nie zapowiadało tego, że ich relacja wkrótce się rozpadnie. Dziś aktorzy walczą ze sobą w sądzie o alimenty.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się na studiach. Oboje uczęszczali do PWSFTviT w Łodzi. Od razu wpadli sobie w oko, jednak nie nawiązali wówczas bliższej relacji. Ponownie spotkali się w 2004 roku na planie serialu "Pierwsza miłość", gdzie wcielili się w role Marysi i Pawła. Granych przez nich bohaterów połączyło uczucie, które szybko przeniosło się do prawdziwego życia.

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Poznali się na studiach aktorskich. Później grali zakochanych

Gdy spotkali się po raz pierwszy, Krawczyk był na trzecim roku studiów, a Zając na pierwszym. - Fuksował mnie jak nikt inny, więc był przy mnie najczęściej, nie mogłam go nie zauważyć. Później, gdy zaczęliśmy grać w serialu, poznałam go bliżej - opowiadała aktorka w wywiadzie dla "Gali". Mikołaj zdał sobie sprawę, że czuje do Anety coś więcej, gdy podczas przerwy wakacyjnej na planie "Pierwszej miłości" wyjechała z miasta. - Wtedy coś się u mnie narodziło. Jakieś takie dziwne, sentymentalne uczucie, że kogoś mi brakuje. Kogoś, czyli Zająca - wyznał aktor. W trakcie trwania ich związku wypowiadali się o sobie nawzajem w samych superlatywach. - Anetka jest moim skarbem. Potrafi słuchać, doradzić, poradzić, powiedzieć bez pruderii o wszystkim - wyliczał Mikołaj.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Dziś walczą w sądzie o alimenty

Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, jednak w 2011 roku powitali na świecie dwóch synów, Roberta i Michała. Po urodzeniu bliźniaków związek Anety i Mikołaja zaczął się rozpadać. Do obsady serialu dołączyła Agnieszka Włodarczyk, z którą Krawczyk się związał. Zając została wówczas sama z dwójką małych dzieci. Chociaż aktorka przez wiele lat unikała tematu byłego partnera, nie jest tajemnicą, że do dziś walczą ze sobą w sądzie o alimenty. W międzyczasie Mikołaj rozstał się z Agnieszką i ożenił się z Sylwią Juszczak.

W lutym tego roku Krawczyk miał usłyszeć zarzut uchylania się od obowiązku płacenia alimentów, za co grozi mu rok więzienia. Aktor ma zalegać na kwotę 147 tys. zł. Kilka dni temu Aneta Zając krótko skomentowała całą sprawę w rozmowie z gazetą "Na żywo". - Wolałabym, żeby nigdy nie doszło do sytuacji, w której obecnie się znajduję. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się pozytywnie dla moich dzieci - powiedziała aktorka.

 
Więcej o: