Tamara Arciuch pokazała najstarszego syna. "Bardzo do Pani podobny". 24-latek robi karierę w mediach

Tamara Arciuch udostępniła w sieci wzruszający film z okazji 24. urodzin swojego najstarszego syna, Krzysztofa. W opisie nie zabrakło czułych i poruszających słów, a także odniesień do dzieciństwa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tamara Arciuch jest znaną i cenioną aktorką teatralną, filmową, telewizyjną oraz dubbingową. Widzom znana z udziału w takich produkcjach telewizyjnych jak: "Halo Hans!", "Niania", a także "Ojciec Mateusz" i "M jak Miłość". W tym roku gwiazda będzie świętować swoje 48. urodziny. Tamara Arciuch od wielu lat związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim. Wcześniej była zaś związana z Bernardem Szycem, z którym ma syna, Krzysztofa. 18 kwietnia 2023 roku chłopak skończył już 24 lata.

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej"

Tamara Arciuch udostępniła wyjątkowe nagranie z okazji urodzin syna, Krzystofa

Aktorka aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na swoim profilu na Instagramie, gdzie dzieli się z internatami nie tylko kulisami swojej pracy, ale również rodzinnymi chwilami z bliskimi. Tamara Arciuch z okazji 24. urodzin swojego najstarszego syna, Krzysztofa Szyca udostępniła kolaż zdjęć, pełen momentów z dzieciństwa oraz dorastania chłopaka. Na poszczególnych fotografiach można dostrzec kadry z różnych okresów życia syna Arciuch.

Do nagrania został załączony opis.

Dziś kończysz tyle lat, ile ja miałam, kiedy pierwszy raz wytrzeszczyłeś na mnie te swoje czarne oczyska. Jesteś wspaniałym człowiekiem i synem. Niech Świat i Los Ci sprzyjają. Bądź Szczęśliwy Synku!

Fani nie kryli zachwytu: 

Piękny syn i piękna mama
Ale przystojniak!
Bardzo do Pani podobny
 

Czym zajmuje się Krzysztof Szyc? Nie zdecydował się kontynuować rodzinnej aktorskiej tradycji

24-letni syn Tamary Arciuch stroni od mediów i nie udziela się w mediach społecznościowych. Pracuje w internetowej stacji Aktywne Radio i prowadzi audycję "Smells Like Toxic". Jego specjalizacja to muzyka z lat 90. i 2000, a także przeprowadzanie wywiadów z rozmaitymi osobistościami ze świata muzyki. Oprócz tego czasami pisze recenzje. W 2021 roku w redakcji muzycznej radia pełnił funkcję Redaktora ds. Programowych. Jest również perkusistą w zespole MopS.

Więcej o: