Żona Zenka Martyniuka zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?! Zarobi niezłą sumę

Wiele zmian w kultowym programie Polsatu "Taniec z gwiazdami". Ma zmienić się skład jury oraz dzień emisji. Jak donosi "Super Express" stacja zachęca do udziału żonę Zenka Martyniuka. Proponowana kwota za dzień emisji jest imponująca.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk, może wystąpić nowym sezonie "Tańca z gwiazdami". Jak donosi "Super Express" kobieta jest zachęcana sporą sumą. Edward Miszczak odświeża kultowy format, który zobaczymy już jesienią

Zobacz wideo Danuta Martyniuk o darmowych podpaskach i tamponach w szkole. „Kiedyś to było na receptę"

"Taniec z gwiazdami" powraca na antenę w odświeżonej wersji. Nowy skład jurorski i nowe gwiazdy

Na antenę Polsatu wraca "Taniec z gwiazdami". Zmienia się dzień emisji oraz skład jury. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, program nadawany będzie w niedzielne wieczory. Trwają rozmowy z gwiazdami, które mają wystąpić w nowej edycji. W show rzekomo mają wziąć udział synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, Allan Krupa i Leon Myszkowski. Nie wiadomo jednak, jakie gwiazdy wejdą w nowy skład jury.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych w Polsce. Od kiedy rządy w Polsacie przejął Edward Miszczak, planowanych jest wiele zmian. "Super Express" donosi o możliwych zmianach w składzie jurorskim — z formatem miałaby pożegnać się Iwona Pavlović.

Edward MiszczakEdward Miszczak Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Wyborcza.pl

Danuta Martyniuk wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Wiele zmian na horyzoncie dla stacji Polsat. W hitowym programie "Taniec z gwiazdami", jak wspominaliśmy, ma zmienić się skład jurorski. Nowym jurorem ma szansę zostać Marcin Hakiel. Do informacji odniosła się nawet jego była żona, Katarzyna Cichopek.

Danuta Martyniuk może zarobić niezłą sumę w "Tańcu z gwiazdami"

Ruszyły spekulacje dotyczące nowych potencjalnych uczestników programu. W show rzekomo mają wystąpić synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej: Allan Krupa i Leon Myszkowski. Jak dowiedział się "Super Express", Edward Miszczak zaprasza do programu żonę Zenka Martyniuka. Zenek Martyniuk, nie może przyjąć propozycji ze względu na trwające koncerty. Jego żona jest również lubianą i rozpoznawalną osobą, Miszczak kusi więc kobietę niemałym wynagrodzeniem.

Jeśli przyjmie propozycję, Zenek z pewnością będzie kibicował jej na widowni, a to też dla nas duża atrakcja.

- mówiła osoba z Polsatu, Super Expressowi.

Według nieoficjalnych informacji Danuta Martyniuk mogłaby liczyć na niezłą stawkę, bo nawet 12 tys. zł za odcinek. Jak sądzicie? Żona Martyniuka przyjmie kuszącą ofertę?

Źródła: Super Express, wirtualnemedia.pl

Więcej o: