Zasłynęła rolą w "Niani" i związkiem z dużo starszym reżyserem. Co dziś dzieje się z Iwoną Wszołkówną?

Choć w "Niani" nie grała głównej roli, trudno nie pamiętać jej postaci. Serialowa Jolka była nieco zakręconą przyjaciółką Frani Maj. W życiu prywatnym aktorki także nie brakowało zawirowań. Co teraz robi Iwona Wszołkówna?

Iwona Wszołkówna to aktorka znana głównie z roli Jolki w "Niani". Wystąpiła jednak także w takich produkcjach, jak "Ale się kręci", "Tylko mnie kochaj" czy "Pod Mocnym Aniołem". Skończyła szkołę teatralną w Krakowie i, wraz z kolegą po fachu Tomaszem Kotem wyruszyła do Warszawy. Poszukiwanie pracy nie było najprostsze i zajęło aktorce półtora roku. Na szczęście w końcu udało jej się zdobyć angaż w produkcji serialu "Cammera Cafe", gdzie grała Asię.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, czy ktoś jej pomaga w zajmowaniu się chłopcami. "Jest absolutnym szefem naszego domu"

Kariera ze skandalem w tle

Równolegle z rozwojem kariery aktorskiej, jej życie miłosne również zaczęło rozkwitać, bowiem poznała reżysera Jerzego Bogajewicza. Jednak związek ten od początku wywołał skandal. Dlaczego? Młoda aktorka związała się ze starszym o 25 lat filmowcem. Czy potrzeba czegoś więcej, by zainteresować publikę? Wiele osób odradzało parze pozostawanie w tej relacji. Z każdej strony uderzały ich przykre komentarze i plotki. Wszałkówna słyszała, że jest z Bogajewiczem, by podkręcić swoją karierę i się wybić. Jego zaś krytykowano za niestałość w uczuciach. Mimo to para pozostała razem aż do dziś. 

 

Jak potoczyła się dalsza kariera aktorki?

Po "Niani" Wszołkówna wystąpiła jeszcze w kilku produkcjach, między innymi tych wymienionych na początku artykułu. Ostatnie role zagrała w 2017 roku w dwóch krótkometrażowych filmach: "Zacisze" i "Ksiądz". Od tej pory odsunęła się od aktorstwa na rzecz własnej rodziny. W trakcie kręcenia "Niani" została mamą dwójki dzieci, Antoniego i Tiny. To właśnie im postanowiła poświęcić większość czasu. 

Więcej o: