Widzisz 11:11 na zegarku? To znak. Wszechświat ma dla ciebie wiadomość

Czy zdarzyło wam się widzieć na zegarku regularnie godzinę 11:11? Jeśli tak, to pewnie nie raz zastanawialiście się, co może ona oznaczyć. Mówi się, że jeśli pojawiają ci się te liczby to ktoś o tobie myśli. Numerolodzy przyjrzeli się bliżej godzinie 11:11 i zdradzili, co to dokładnie oznacza.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Jest wiele liczb anielskich, które sygnalizują, że jesteś w głębokim kontakcie ze wszechświatem. Jedną z nich jest właśnie 11:11. Już w starożytności te ciągi liczb były kojarzone z boskością i uważane za symbole duchowe. Kiedy nieustannie je widzicie, możecie być pewni, że los ma was w opiece. Pamiętajcie jednak, żeby takie przepowiednie przyjmować z przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Natręctwa Leny Kociszewskiej? "Od zawsze wolałam liczby nieparzyste" [Lista Plotka]

Co oznacza godzina 11:11? 

Godzina 11:11 jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych liczb anielskich. Wiele osób twierdzi, że podwójna jedenastka świadczy o wewnętrznym przebudzeniu. W ten sposób wszechświat chce ci powiedzieć, że wkroczyłaś na ścieżkę swojego duchowego celu i otwierasz się na boski potencjał. Liczba 111 i godzina 11:11 symbolizuje nowe początki. Wszechświat chce cię wspierać w podejmowaniu działań i wprowadzaniu zmian w twoim życiu. Gdy regularnie widujesz liczbę 111 lub godzinę 11:11 myśl o czymś pozytywnym. Wypowiadaj na głos swoje marzenia. Co więcej, jest to również dobry znak, by podjąć takie decyzje życiowe jak założenie rodziny, czy otwarcie nowego biznesu

Co oznacza godzina 11:11 w miłości? 

Niektórzy zastanawiają się, czy godzina 11:11 ma również jakieś odniesienie w miłości. Okazuje się, że tak, jednak różni się ono w zależności od tego czy jest się singlem, czy w związku. Niestety, osoby bez partnera, które regularnie widzą godzinę 11:11, prawdopodobnie spędzą wiele kolejnych samotnych dni, ale z drugiej strony może już wkrótce w naszym życiu pojawi się ktoś wyjątkowy w naszym życiu. A co z zakochanymi? Dla osób w związkach to znak, że partner lub partnerka nie ma już żadnych wątpliwości, że jesteście sobie przeznaczeni. 

Znaczenie innych lustrzanych godzin

Oczywiście godzina 11:11 nie jest jedyną lustrzaną godziną. Co oznaczają inne w życiu codziennym? Kiedy na zegarku widzimy np. godz. 05:05 to on/ona właśnie o tobie myśli. Niestety już godzinę później czyli o godz. 06:06 prawdopodobnie bliska wam osoba może dopuścić się zdrady. Godzina 14:14 symbolizuje, że wpadłeś/wpadłaś komuś w oko. O godz. 20:20 ktoś za tobą tęskni, a godzinę później o 21:21 ktoś planuje zaprosić cię na randkę. 

Więcej o: