Esmeralda Godlewska zrobiła sobie tureckie zęby. Pochwaliła się efektami. "Trudno panią rozpoznać"

Esmeralda Godlewska już wcześniej chwaliła się efektami wielu poprawek, które wykonała w tureckiej klinice. Tym razem zaprezentowała swój nowy, śnieżnobiały uśmiech, który sprawiła sobie w jednej ze znanych placówek w Stambule. Należy podkreślić, że jest to sama klinka, przed którą ostrzegały inne influencerki. Po zabiegach we wspomnianej placówce niektóre kobiety miały cierpieć z powodu dojmujących konsekwencji zdrowotnych, m.in. zakażenia sepsą.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Sylwia Peretti wylicza swoje operacje plastyczne, ale dostrzega w tym przesadę: Nie chcę być jak moje koleżanki

W styczniu br. z kolei poleciała na wymianę implantów, lifting piersi, pośladków oraz liposukcję pleców i brzucha.

Kochani wcześniej miałam bonding, który miał 2 lata zaczął się ścierać, zmieniać kolor. Generalnie był już do wymiany. Teraz mam najpiękniejsze zęby jakie mogłam sobie wymarzyć 24 Korony : wybrałam "Hollywood style" - najbielsze

- napisała na Instagramie celebrytka, prezentując się w nowej odsłonie. "Te ząbki nie zmieniają koloru - gdy pije się kawe czy np. pali" - dodała.

Choć idealnie proste i białe zęby nie wyglądają do końca naturalnie, gwiazda jest z ich posiadania bardzo zadowolona - co w efekcie liczy się przecież najbardziej. Internauci zasypali zawodniczkę Fame MMA komplementami.

"Pięknie wyglądasz", "Kwintesencja kobiecości", "Śliczna", "Efekt mega" - prześcigają się obserwatorzy celebrytki.

Pięknie Pani wygląda A z nowymi zębami to trudno Panią rozpoznać
Proszę nie patrzeć na innych. Ma Pani ochotę coś poprawić, to pani sprawa. Nikomu nic do tego, nikomu się podobać nie musi
Mi się bardziej podobały stare, ale to Tobie ma się to podobać
Super efekt. Stare żeby i tak były bardzo ładne

- czytamy m.in. w pozostałych komentarzach. 

"Ludzie często nie mają świadomości, jak trzeba być do takich zabiegów przygotowanym"

Przypomnijmy, że niedawno na łamach kobieta.gazeta.pl ukazała się rozmowa ze stomatolożką Emmą Kiworkową, która wypowiadała się na temat popularności tureckich zabiegów dentystycznych. Specjalistka zwróciła uwagę na poważne zagrożenia, które mogą wiązać się z tego typu zabiegami.

- Turystyka medyczna w kierunku Turcji to rzeczywiście zauważalny trend. Myślę, że w niektórych przypadkach może on być bardzo niebezpieczny, bo ludzie często nie mają świadomości, jak trzeba być do takich zabiegów przygotowanym i z jakimi mogą wiązać się one konsekwencjami - przestrzegała. Więcej na temat przeczytacie w rozmowie naszej dziennikarki Natalii Kondratiuk-Świerubskiej ze wspomnianą ekspertką.

Warto również wspomnieć, że przed kliniką, w której nowe zęby sprawiła sobie Esmeralda Godlewska, ostrzegała znana z reality-show MTV "Warsaw Shore" Ewelina "Ewel0na" Kubiak. Celebrytka przeszła przez piekło i jak sama przyznała, omal nie przypłaciła operacji życiem. Całą sytuację zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Zagraniczne media pisały również o przypadkach innych kobiet, które zdecydowały się na zabieg w tym miejscu i przypłaciły go dojmującymi konsekwencjami zdrowotnymi. 33-letnia Katrina Harrison w rozmowie z "Daily Mail" w 2019 roku przyznała np., że omal nie umarła po zakażeniu sepsą.

Źródło: Instagram/dailymail.co.uk/

Więcej o: