Między nimi jest 11 lat różnicy. Żyła i Ziętek długo ukrywali swój związek. "Jestem bardzo zaborcza"

W lipcu 2020 roku wyszło na jaw, że Piotr Żyła układa sobie życie po rozwodzie. Wszyscy zastanawiali się, kim jest nowa partnerka skoczka. Chociaż na początku nie pokazywał twarzy ukochanej, fani szybko doszli do wniosku, że miłością sportowca została młodsza od niego o 11 lat Marcelina Ziętek.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

3 lata temu cała Polska żyła aferą między Piotrem Żyłą a jego byłą żoną, Justyną. Byli partnerzy kłócili się ze sobą za pomocą mediów społecznościowych, a sportowiec w pewnym momencie postanowił upublicznić ich prywatne wiadomości. Przy okazji wyszło na jaw, że skoczek ma nową partnerkę. Chociaż para długo nie umieszczała wspólnych zdjęć na portalach społecznościowych, fani połączyli kropki i doszli do wniosku, że nową miłością Żyły jest modelka Marcelina Ziętek.

Zobacz wideo Papryka z kukurydzą uzupełniają energię Piotra Żyły? "To wtedy już jest pięknie"

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek. Długo ukrywali swój związek

Piotr i Marcelina poznali się na jednej z imprez sportowych i od razu wpadli sobie w oko. Początkowo ukrywali swój związek przez ponad rok. Dodawali zdjęcia z tych samych miejsc, jednak nigdy wspólnie. Gdy już pojawiali się na fotografii we dwoje, to z zasłoniętymi twarzami. Kiedy w lutym 2021 roku Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie, Ziętek dodała na Instagramie relację, na której płacze z radości. Z biegiem czasu fani zaczęli prosić w komentarzach, aby zakochani wreszcie się ujawnili. W czerwcu 2021 roku po raz pierwszy dodali wspólne oficjalne zdjęcie z wesela.

 

Dzieli ich 11 lat. Wspólnie układają sobie życie na Śląsku

Marcelina Ziętek ma 25 lat i pochodzi z Cieszyna. Jest modelką i początkującą aktorką. Widzowie mogą ją kojarzyć z serialu "Szkoła" oraz "19+". Piotr Żyła jest od niej starszy o 11 lat. Skoczek był wcześniej w związku małżeńskim z Justyną Lazar w latach 2006-2018. Para ma dwoje dzieci, Jakuba i Karolinę. Chociaż 3 lata temu konflikt między byłymi małżonkami stał się sprawą publiczną, dziś ich relacje wydają się być poprawne, a Justyna nie komentuje już nowego związku sportowca.

Aktualnie Piotr i Marcelina wspólnie mieszkają w Ustroniu, gdzie Żyła wybudował dom. - Jestem szczęśliwie zakochana. W związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło i jest mi oddany, wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi, to już koniec - wyznała modelka w wywiadzie dla "Dalia Talks".

 
Więcej o: