Jak dyskretnie pokazać facetowi, że ci się podoba? Cztery smsy, dzięki którym zwróci na ciebie większą uwagę

Podoba ci się jakiś facet, ale nie wiesz, jak mu to zasugerować? Powiedzenie tego wprost może być ryzykowne, zaś dyskretnych sygnałów może nie zauważyć. Jest na to prosty sposób i na pewno ci się spodoba. Wyciągnij telefon.

Smsy to jednocześnie najprostsza i najtrudniejsza forma komunikacji. Z jednej strony łatwo po prostu wziąć telefon i coś napisać. Z drugiej... no właśnie - ale co napisać? I tu przychodzimy z pomocą. Mamy dla ciebie kilka wiadomości, które będą dyskretnym znakiem, że on ci się podoba, ale nie powiedzą tego bezpośrednio.

Zobacz wideo Dociekliwy Eryk przepytuje swojego tatę: Co lubią dziewczyny? [TATO, POWIEDZ]

Co ja bym bez ciebie zrobiła?

Faceci lubią czuć się potrzebni, niezastąpieni. Taki sms z pewnością podkręci jego pewność siebie i poczucie dumy, że został przez ciebie doceniony.

Podoba mi się twój zegarek/koszulka etc.

Jeśli zwrócisz uwagę na jego ubranie, to bezpośredni sygnał, że zwróciłaś uwagę na niego samego. I to w pozytywnym kontekście. Takie stwierdzenie oznacza, że uważasz, że ma dobry gust. Poza tym, kto nie lubi komplementów? Faceci mogą sprawiać wrażenie obojętnych, ale uwierz - uwielbiają je otrzymywać, szczególnie od osoby, która im się podoba.

Śniłeś mi się

Taka wiadomość zdecydowanie utwierdzi go w przekonaniu, że często o nim myślisz. Na tyle często, że zaczyna cię nawiedzać w snach. Dodaje też nieco pieprzyku do waszej relacji. Co to był za sen? O czym tak fantazjowałaś? Jeśli wyślesz mu taką wiadomość, możesz być pewna, że na jego twarzy pojawi się uśmiech.

Podoba mi się twój głos/zapach

Taki komplement z pewnością sprawi, że facetowi zrobi się cieplej. Mężczyźni raczej rzadko słyszą tego rodzaju pochwały. Jeśli napiszesz mu, że wciąż czujesz jego zapach, to będzie zdecydowany - choć w dalszym ciągu dyskretny - sygnał, że nie powiedziałabyś "nie", gdyby zaprosił cię na (kolejną) randkę.

Jak widzisz, wystarczy naprawdę kilka słów, by pokazać facetowi, że z twojej strony jest coś na rzeczy. Po nich z pewnością zwróci na ciebie jeszcze większą uwagę. A może masz też własne sposoby na to, by dyskretnie zdradzić mu swoje uczucia? Daj znać w komentarzach.

Więcej o: