Pokazała mu jak działa tampon, nie mógł się otrząsnąć: bawełna kontra mięśnie, to jak cios w brzuch

Niektórzy mężczyźni twierdzą, że największy wstyd to pójść do sklepu i kupić kobiecie tampony lub podpaski. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu nie zdaje sobie sprawy z tego, z czym zmaga się kobieta w trakcie menstruacji. Pewna para postanowiła przeprowadzić eksperyment. Widok tamponu tak zszokował mężczyznę, że w jednej chwili podbił serca internautów.
Zobacz wideo Jak przygotować partnera do porodu? Co omówić wcześniej?

Nie od dziś wiadomo, że wielu mężczyzn nie ma pojęcia o damskich sprawach. Nie mają pojęcia, co kobiecie dolega w czasie ciąży, z czym się zmaga i jaki ból towarzyszy jej w trakcie porodu. Choć to ostatnie akurat coraz częściej mężczyźni mogą doświadczać, za sprawą symulatora bólu porodowego i bardzo po tym doświadczeniu zmieniają swoje dotychczasowe zdanie. Wielu mężczyzn również nie ma pojęcia o menstruacji, nie wspominając o tych, dla których pójście do sklepu po podpaski czy tampony to największy w życiu wstyd.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Eksperyment z tamponem hitem w sieci

Heather i Craig to bardzo zdystansowana para. Mają duże poczucie humoru, luźny stosunek do wielu spraw i piękną relacje między sobą. Aktywnie prowadzą wspólny profil na Instagramie, gdzie znaleźć ich można pod nazwą @heather.and.craig. Zamieszczają sporo treści nie tylko zabawnych, ale i inspirujących. Na jednym z filmików przeprowadzają eksperyment. Kobieta trzyma w ręku zwyczajny tampon, jakiego używa się podczas menstruacji, obok niej siedzi partner, przed nimi stoi szklanka z wodą. Eksperyment polega na tym, żeby mężczyzna zobaczył jak działa tampon. Po zaaplikowaniu go do wody, widać jak natychmiast zwiększa swoją objętość, co wyraźnie szokuje mężczyznę. Jeszcze bardziej nie może dojść do siebie, gdy kobieta wyjaśnia mu, że kobieta która nosi tampon w czasie okresu, nawet go nie czuje.

 

"To zabawne, jak mało mężczyźni i kobiety czasem o sobie wiedzą"

Między dwojgiem ludzi wywiązał się zabawny dialog. Partner kobiety przedrzeźniał ją. Był w wyraźnym szoku, że można nie czuć czegoś o takich rozmiarach. Obserwujący bardzo szybko podchwycili temat i również żartowali. Wielu jednak cieszy się, że niektórzy mają odwagę pokazywać takie filmiki w sieci. Może to być dla wielu mężczyzn bardzo edukujące. Co więcej, niektórzy pośpieszyli mężczyźnie z wyjaśnieniami, że tampon to nie mięsień, a bawełna, naprawdę przy odpowiedniej aplikacji, można go nie poczuć. A używanie go jest dla wielu kobiet bardzo komfortowe.

Mężczyzna ma teraz problem z zaufaniem.
To nie jest aż tak duże, bo to pełna butelka wody, w prawdziwym życiu tak nie jest.
Byłem w szoku, gdy znajomy pokazał mi to w liceum.
Bawełna kontra mięśnie...
Rozwalacie mnie!! Jesteście niesamowici!
Teraz więcej wiesz. Normalnie nie ma tak dużej ilości płynu, bo woda jest bardziej wchłaniająca niż krew, ale to podstawa.
Nie czujesz? Naprawdę? Tak. Nie wiem, jak możesz tego nie czuć... straszna rzecz
Wiedzieliście, że Francuz w I Wojnie Światowej stworzył tampon? Oryginalnie zamierzonym użyciem było wsadzenie dziury po kuli, aby zatrzymać krwawienie.

- internauci prześcigali się w wyrażaniu swojej opinii, dodawaniu różnych żartów na poruszony temat oraz na podrzucaniu ciekawostek pod postem.

Więcej o: