Agnieszka Chylińska zaskakuje w nowej fryzurze. Fani zgodni. "Petarda", "Ogień"

Agnieszka Chylińska w swojej karierze muzycznej wielokrotnie zaskakiwała metamorfozami. Tak było i tym razem, gdy na koncercie pojawiła się w całkiem nowej fryzurze. Artystka postawiła na hit sezonu.

Agnieszka Chylińska na polskiej scenie muzycznej występuje od prawie trzydziestu lat. Pierwsze kroki stawiała w zespole O.N.A., po ośmiu latach postawiła jednak na karierę solową. Znana jest z drapieżnego wizerunku i szczerości również w kontaktach z fanami m.in. na profilu na Instagramie, który obserwuje 460 tys. osób. Artystka eksperymentuje nie tylko z muzyką, lecz także swoim wizerunkiem. Czym dziś zaskoczyła fanów polska gwiazda kobiecego rocka?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Agnieszka Chylińska lubi eksperymentować z wizerunkiem. Niedawno zmieniła fryzurę

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła fanów do zmian wizerunku. W ciągu swojej kariery zmieniała zarówno styl, jak i fryzurę, choć cały czas pozostaje wierna bardziej drapieżnemu lookowi. Artystka nosiła już irokeza, ciemne kolory, dredy, długie i krótkie włosy, eksperymentowała też z kolorowymi pasmami. Na potrzeby teledysków do singli z najnowszego albumu wokalistka powróciła do ciemnego koloru i długości do ramion. Od jakiegoś czasu pozostaje jednak wierna blond włosom. Do niedawna Chylińska prezentowała się we fryzurze pixie cut z wygolonymi bokami. Na co tym razem postawiła?

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze. Fani nie kryją zachwytu i zaskoczenia

Agnieszka Chylińska wyruszyła w trasę promującą jej najnowszy album, "Never Ending Sorry". Na scenie zaprezentowała się w oryginalnym stroju i nowej fryzurze. Uwagę fanów zwróciły błyszczące spodnie i cekinowa bluzka, ale przede wszystkim nowe uczesanie. Tym razem artystka postawiła na hit sezonu, a więc geometryczną prostą grzywkę i krótkie blond włosy, którym pozostaje wierna od lat.

Pod nagraniem z koncertu oraz zdjęciem wykonanym w Filharmonii Częstochowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów zachwyconych nie tylko występem wokalistki, lecz także nowym wcieleniem artystki.

Przestań zmieniać fryzury, bo z rysowaniem twojej postaci nie nadążam.
Kobieta petarda, kobieta silna psychicznie, kobieta wyjątkowa.
Rozwałka, ogień!
Piękna!
 
Więcej o: