Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. Fani patrzą i nie dowierzają. "To posłanka Grodzka"

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym kompletnie nie przypomina samej siebie. Fani zastanawiają się, gdzie podziała się uśmiechnięta blondynka i co stoi za przemianą projektantki. Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Dorota Szelągowska to znana prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Od 2014 prowadzi programy o takiej tematyce. Była gospodynią takich produkcji jak "Dorota Was Urządzi", "Polowanie na mieszkanie" czy "Weekendowe metamorfozy Doroty". Obecnie prowadzi "Totalne remonty Szelągowskiej" na antenie TVN. W najnowszym poście na swoim profilu na Instagramie podzieliła się charakteryzacją do jednego z odcinków. Efekty zobaczymy jednak dopiero jesienią, gdy ruszy nowy sezon programu.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Dorota Szelągowska w nowej odsłonie. Całkowicie zmieniła wygląd

Na co dzień Dorota Szelągowska ma krótkie, kręcone włosy w kolorze jasnego blondu. Swego czasu gwiazda schudła 10 kg i od tamtej pory zachwyca nienaganną sylwetką. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie możemy ją jednak zobaczyć w całkiem innej odsłonie. Pozuje w długich brązowych włosach, ma na sobie okulary i ciężki makijaż. Podwójny podbródek sprawia, że prezenterka wygląda też na grubszą i starszą. Jak się okazuje, to specjalna charakteryzacja na potrzeby programu.

Jakby co bohaterka mnie nie poznała, czyli sukces! Uwielbiam niespodzianki.
 

Metamorfoza Szelągowskiej. Nikt jej nie poznaje

Fani są pod wrażeniem metamorfozy Doroty. Jak sami przyznają, nie poznaliby jej na ulicy. Zwracają jednak uwagę na podobieństwo do innej znanej osoby, Anny Grodzkiej. Internauci zgodnie stwierdzają, że nie mogą się już doczekać nowego sezonu "Totalnych remontów Szelągowskiej", żeby zobaczyć, jak gwiazda będzie się prezentować w odcinku z charakteryzacją.

Genialna charakteryzacja. Trudno poznać.
Ale kamuflaż superowy.
Extra. Szacun dla charakteryzatorki.
Jesteś nie do poznania.
Jakie masz cudne podbródki.
Matko kochana! Myślałam, że to Anna Grodzka.
Wydawało mi się na początku, że to posłanka Grodzka.
Więcej o: