Mama pokazała bałagan w domu. W komentarzach burza. "Do takiego stanu doprowadzić, to szok"

Jak naprawdę wygląda rzeczywistość z małymi dziećmi? Pewna młoda mama postanowiła pokazać w mediach społecznościowych panujący w jej domu rozgardiasz. Nasz artykuł na ten temat wywołał dyskusję w mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu ciężarna mama trójki dzieci, która na TikToku udziela się jako tired_mommax4, pokazała, jak wygląda jej dom. Nagranie szybko stało się viralem. Jak wyznała kobieta, irytuje ją widok bawiących się dzieci w zawsze idealnie czystych mieszkaniach. Zaznaczyła także, że rzeczywistość matki kilkorga dzieci często przypomina chaos, który doskonale odzwierciedla panujący w jej domu bałagan. - To nie jest konkurs i każdy ma inne priorytety. Schludny dom nie oznacza, że jesteś lepszym rodzicem - powiedziała mama.

Zobacz wideo Czy ceny nad morzem bardzo skoczyły do góry?

Kobiety dziękowały jej za nagranie

Nagranie tiktokerki szybko zdobyło popularność. Wiele kobiet dziękowało jej za to, że pokazała, jak naprawdę wygląda życie z trójką małych dzieci. - Zdecydowanie powinniśmy być przyjaciółkami. Moje standardy dotyczące bałaganu obniżają się z każdym kolejnym dzieckiem - napisała jedna z widzek. - Zawsze tak bardzo się stresowałam, że nie ogarniam swojego domu, a jestem samotną mamą czwórki dzieci. To sprawiło, że czuję się o wiele lepiej - stwierdziła inna. 

"Wystarczy chcieć"

Okazuje się jednak, że nie wszyscy myślą w ten sposób. Nagranie mamy wywołało także dyskusję w naszych mediach społecznościowych. Pod postem z artykułem na Facebooku pojawiło się wiele opinii kobiet, które także są mamami. Co sądzą na ten temat? Oto najciekawsze komentarze, które pojawiły się pod tekstem.

"Ja jestem mamą 4 dzieci i moje mieszkanie tak nie wygląda. Wystarczy codziennie sprzątać", "Też pracuję i mam czwórkę dzieci, ale nie wyobrażam sobie, by mieć taki bałagan w domu. Wystarczy chcieć", "Ja wychowuje 6 i mam porządek. Wystarczy się dobrze zorganizować", "Też mam dzieci i pracuję i nie zawsze się chce ogarnąć chałupę, ale do takiego stanu ją doprowadzić, to szok. Gdzie mąż, narzeczony, partner? Mógłby trochę pomóc, jak nie daje rady" - możemy przeczytać pod postem na Facebooku. A co Wy sądzicie na ten temat? Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.