Doda w odważnych kadrach nad basenem. Fani podzieleni: "Czy trzeba ciągle się prężyć?"

Doda doskonale wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Tym razem udostępniła na Instagramie filmik, na którym pozuje w bikini przy krawędzi basenu. Odważnie! - Najpiękniejsza kobieta świata!!! Ciało bogini - piszą fani. Wideo jednak nie wszystkim się spodobało.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Choć Doda obecna jest w mediach od ponad 20 lat, nieustannie potrafi wzbudzić wśród fanek i fanów wiele emocji.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda zapozowała w bikini nad basenem. Fani pod wrażeniem: "Forma 10/10"

Doda udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu krótki filmik nagrany dronem, na którym zapozowała siedząc na krawędzi basenu typu "infinity", ubrana w jasnofioletowe bikini, które podkreśliło jej zgrabną i wysportowaną sylwetkę. - Bye Sri Lanka - napisała krótko. Całe wideo zobaczysz TUTAJ. Pod postem pojawiły się liczne komentarze od internautek oraz internautów. Choć większość była zachwycona, niektórym nie do końca spodobał się taki kadr.

Tak można żyć
Pięknie! Forma 10/10
Czy trzeba ciągle się prężyć i szczycić na tych zdjęciach swoją figurą?
Doda nie spadnij tylko
Najpiękniejsza kobieta świata!!! Ciało bogini
Jak to jest tak pięknie wyglądać?
Nie zdrowo jest siedzieć na betonie i kamieniach
Ty to wszędzie wejdziesz

- czytamy w komentarzach.

Sekret szczupłej figury Dody

Doda nie ukrywa, że za jej dobrym samopoczuciem oraz świetnym wyglądem stoi przede wszystkim styl życia, w którym główną rolę odgrywa dieta. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie.

 Ja bardzo tłusto jem. Natomiast nie jem cukrów. Mówiłam o tym milion razy, ze względu na to, że miałam chorą tarczycę, a nie mam jej, bo wyleczyłam ją jedzeniem. Wyeliminowałam laktozę, gluten i przetworzone produkty. To wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są "wydobyte'", jak się patrzy ja moją sylwetkę. Ale ja jem bardzo tłusto, sam majonez jem łyżkami

- powiedziała z kolei w rozmowie dla portalu Świat Gwiazd.

Więcej o: