Aleksandra Szwed z dekoltem do pępka i w pończochach zaskoczyła fanów. "Helena mam zawał"

Aleksandra Szwed zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli w serialu "Rodzina zastępcza". Od zakończenia produkcji minęło 14 lat, jednak aktorka cały czas jest aktywna na Instagramie, gdzie pozostaje w kontakcie z fanami. Tym razem zaprezentowała się w odważnym stroju. Internauci byli zachwyceni jej stylizacją.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Gdy Aleksandra Szwed zaczęła grać w "Rodzinie zastępczej", miała 9 lat. Występowała w serialu w latach 1999-2009. Produkcja była jedną z najchętniej oglądanych przez Polaków, a rola Elizy przyniosła aktorce ogromną popularność. Obecnie gwiazda regularnie występuje w różnych programach rozrywkowych, gra w teatrze i pojawia się w serialach. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie podzieliła się z fanami charakteryzacją do jednego z przedstawień w Och Teatrze.

Zobacz wideo

Eliza z "Rodziny zastępczej". W tym roku kończy 33 lata

Od zakończenia "Rodziny zastępczej" minęło 14 lat. Dziś Ola Szwed jest 33-letnią kobietą, jednak fani wciąż pamiętają uroczą Elizę, przybraną córkę Kwiatkowskich. Aktorzy również do dziś wypowiadają się o produkcji z dużym sentymentem. Był to bowiem jeden z najdłuższej emitowanych polskich seriali. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Szwed pozuje w czarnej obcisłej sukience o długości mini z głębokim dekoltem, a do tego białe pończochy. Włosy spięła w kucyk i postawiła na wyrazisty makijaż w mocniejszych kolorach.

 

Aleksandra Szwed w stroju pokojówki. Fanom odjęło mowę

Stylizacja Oli to charakteryzacja do roli pracownicy hotelu w spektaklu "Okno na parlament". Przedstawienie można zobaczyć w warszawskim Och Teatrze. Fanów zachwycił strój aktorki. W komentarzach pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów. Chociaż to tylko przebranie na potrzeby gry aktorskiej, internauci zgodnie stwierdzają, że aktorce bardzo do twarzy w takim stroju.

Bogini.
Ale ogień!
Bomba w tych pończochach Olu.
Helena mam zawał.
Matko kochana!
Więcej o: