Tak żyje Katarzyna Skrzynecka. Aktorka nie pławi się w luksusach jak niektóre gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka jest obecna w polskim show-biznesie od wielu lat. Nic więc dziwnego, że wiele osób ciekawi, jak mieszka aktorka wraz ze swoją rodziną. Na jej Instagramie znaleźć można różne kardy, którymi aktorka uchyliła rąbka tajemnicy swojej prywatności.

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka serialowa, lecz także teatralna. Katarzyna Skrzynecka aktywnie prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 213 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Zobacz wideo To właśnie tak wygląda ulubione miejsce w domu Katarzyny Pakosińskiej

Jak mieszka Katarzyna Skrzynecka? Uchyliła rąbka tajemnicy. "Pięknie!!!"

Wiele osób myśli, że wszystkie znane osoby żyją w przepychu, luksusie i willach mających setki metrów kwadratowych. Nic bardziej mylnego! Katarzyna Skrzynecka mieszka wraz z rodziną na warszawskim Mokotowie. Aktorka od czasu do czasu publikuje na swoim profilu kadry, na których podejrzeć można wnętrza jej mieszkania. Jest klimatycznie i przytulnie! - Kocham mój azyl... mój dom wieczorami... nocą... o każdej porze... ciepły... przytulny... rodzinny... z nutą kolonialnego klimatu i egzotyki, w którym zawsze czujemy się jak w ciepłych krajach... każdą porą roku, szczęśliwi... pogodni - napisała pod jednym ze zdjęć.
Więcej kadrów z mieszkania Katarzyny Skrzyneckiej znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Uwagę zwraca również duży taras Katarzyny Skrzyneckiej, z którego roztacza się widok na Warszawę. W sezonie wiosenno-letnim nie brakuje na nim przeróżnych roślin i kolorowych kwiatów, a od postami, na których aktorka pokazała fragmenty swojego tarasu, pojawiły się liczne komentarze od zachwyconych internautek:

Ale pięknie pani Kasiu
Pięknie!!!
Ale ślicznie na tarasie
Cudnie... uroczo...
Przepiękny taras
Bardzo klimatycznie
Ładniusio
Ale ślicznie, cały dzień był siedziała na takim balkonie

- pisały.

 

Katarzyna Skrzynecka: Polscy aktorzy to nie hollywoodzkie gwiazdy. Nie ten status, nie te pensje, nie ta sława

Sporo kadrów ze swojego mieszkania Katarzyna Skrzynecka pokazywała na początku pandemii. Aktorka nie ukrywała wówczas, że ze względu na brak pracy, podobnie jak dla wielu innych polskich gwiazd, jest to dla niej trudny czas. Pod jednym z wpisów Katarzyny Skrzyneckiej na ten temat, pewien internauta zapytał jak to możliwe, że gwiazdy obecne w polskim show-biznesie od lat, narzekają na brak środków do życia. Zastanawia mnie to, że ludzie, którzy tyle pracowali przed pandemią, nagle tak zostali baz środków do życia... - napisał.

Nie mamy ani niań, ani sprzątaczek, zawsze radzimy sobie z tym sami. Przy 4-osobowej rodzinie plus seniorach na utrzymaniu oszczędności szybko topnieją, niestety. Polscy aktorzy to nie hollywoodzkie gwiazdy. Nie ten status, nie te pensje, nie ta sława i całe szczęście, bo sławy hollywoodzkiej nigdy nie pragnęłam i nigdy bym nie chciała

- odpowiedziała aktorka.

Więcej o: