Pan młody zaskoczył wszystkich w trakcie ślubu. Pokazał nagranie. "Najlepsza zemsta, jaką widziałem"

Od dawna sporą popularnością cieszą się nagrania nietypowych sytuacji, do których doszło w trakcie ślubu, wesela czy chrzcin dziecka. Ostatnio sporo emocji wywołał krótki filmik opublikowany na Instagramie, na którym widać zemstę pana młodego. Nagranie podzieliło internautów.

Śluby to wydarzenia pełne emocji zarówno dla pary młodej, jak i rodziny i przyjaciół. Nie zawsze jest to jednak radość i wzruszenie. Zdarza się, że w trakcie ceremonii dochodzi do wydarzeń niespodziewanych i niecodziennych. Tak było i tym razem, a nagranie z całej sytuacji pojawiło się na Instagramie.

Zobacz wideo Czesław Mozil o weselu za dwa tysiące. Z czego zrezygnował?

Więcej podobnych historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zemsta pana młodego. Na ślubie pokazał nagranie. "O mój Boże"

Nagranie pojawiło się na Instagramie już jakiś czas temu i szybko stało się viralem. Powód? Zarejestrowana podczas ceremonii ślubnej zemsta pana młodego. Mężczyzna nie zostawił suchej nitki na swojej narzeczonej. Cała sytuacja zaczęła się od pytania księdza o to, czy ktoś zna powód, dla którego to małżeństwo nie może być zawarte. Pan młody rozejrzał się po sali, po czym stwierdził, że on ma coś do powiedzenia.

Po chwili na widocznym za księdzem ekranem pojawiło się wyświetlane z rzutnika nagranie. – Skarbie, kocham cię. Naprawdę cię kocham. Ale jest jedna rzecz, o której chciałbym z tobą porozmawiać – stwierdził pan młody. Przyznał, że nie wiedział, jak ubrać to w słowa, więc postanowił to po prostu pokazać zarówno narzeczonej, jak i zebranym na sali gościom. Wszyscy na ekranie rzutnika mogli zobaczyć zdradę niedoszłej panny młodej. "Co do...", "O mój Boże" - dało się słyszeć na sali.

 

W komentarzach zawrzało. Niektórzy wątpią w autentyczność sytuacji

W komentarzach pod filmikiem fani nie kryli zszokowania zemstą, jaką przygotował pan młody. Wiele osób powątpiewało jednak w autentyczność pokazanej sytuacji, a niektórzy zwracali nawet uwagę na kiepsko zagrane role.

Najlepsza zemsta, jaką widziałem w moim życiu.
Brutalne. Dostała to, na co zasłużyła.
Po co tak marnować pieniądze na ślub?
W dzisiejszych czasach social mediów ludzie naprawdę idą na całość.
Nie kupuję tego.
Zbyt wyreżyserowane.
Więcej o: