Beata Kozidrak mówiła, że już nie wyjdzie za mąż. I co? Tylko spójrzcie na ten diament!

Beata Kozidrak ogłosiła niespodziwanę i bardzo szczęśliwą nowinę podczas jednego ze swoich ostatnich występów. Jedna z najpopularniejszych artystek w kraju poinformowała, że pomimo wcześniejszych deklaracji - zaręczyła się! Pierścionek, który znalazł się na jej palcu, robi ogromne wrażenie. "Cztery karaty szczęścia" - tak piosenkarka określiła drogocenny drobiazg.

Beata Kozidrak podzieliła się niecodzienną nowiną podczas wydarzenia "Pink Party". Będąc na scenie wokalistka wyznała, że niedawno powiedziała "tak" swojemu obecnemu partnerowi, z którym spotyka się już od jakiegoś czasu. Pokazała też kosztowny pierścionek z wielkim diamentem, który z okazji zaręczyn sprawił jej ukochany. 

Fot. https://www.instagram.com/stories/beatakozidrak/screenshotFot. https://www.instagram.com/stories/beatakozidrak/screenshot Fot. https://www.instagram.com/stories/beatakozidrak/screenshot

- Cztery karaty szczęścia! - oznajmiła piosenkarka.

 

Reakcja fanów była niesamowita. Zgromadzona pod sceną publika odśpiewała uradowanej artystce sto lat.

Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje 'yes'

powiedziała Beata Kozidrak.

Fot. https://www.instagram.com/stories/beatakozidrak/screenshotFot. https://www.instagram.com/stories/beatakozidrak/screenshot Fot. https://www.instagram.com/stories/beatakozidrak/screenshot

Beata Kozidrak: "Na pewno nie wyjdę za mąż"

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak przez36 lat była żoną Andrzeja Pietrasa. Po latach, poczatkowo świetnie dogadująca się para się podjęła decyzję o rozwodzie. W rozmowie z mediami piosenkarka przyznała, że głównym powodem zakończenia małżeństwa był nałóg jej byłego męża.

 

Całkiem niedawno artystka deklarowała, że nie zamierza po raz drugi wychodzić za mąż. - Na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż mój partner bardzo się stara, ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował. Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie - mówiła w rozmowie z Viva.pl.

Najwyraźniej jednak uczucie wygrało i artystka rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Gratulujemy!

Źródła: Viva.pl/Plotek.pl/Instagram