Stara wróżka ostrzega: natychmiast pozbądź się tej rzeczy z łazienki! Sprowadzi nieszczęście na dom

Stara wróżka przestrzega, by tych rzeczy nie trzymać w domu. Sprowadzą na ciebie nieszczęście. Pozbądź się ich natychmiast jeśli chcesz cieszyć się dobrobytem i spokojem.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wszyscy marzymy o szczęśliwym życiu. Dla każdego z nas to szczęście ma jednak inną definicję. Każdy z nas zgodzi się jednak, że dostatek, zdrowie i brak problemów na to szczęście się składają. Istnieją pradawne przesądy i zasady, które według wielu mogą uchronić nas przed nieszczęściem, sporami i złą energią.

Zobacz wideo Ola Kot nie przechodzi pod drabiną. Jakie jeszcze przesądy "łyka"?

Stara wróżka radzi, by pozbyć się tej rzeczy z domu, by nie sprowadzić do domu nieszczęścia

Jeśli wierzyć w przesądy, często na własne życzenie wprowadzamy do domu pech. Przesądy często traktujemy pół żartem pół serio. Większość znad jednak nie przejdzie pod drabiną i zauważy przebiegającego drogą czarnego kota.

Przesądy mogą być kojarzone nie tylko z negatywnymi sytuacjami, mogą również przynosić szczęście. O przesądach najwięcej wiedzą stare wróżki z wieloletnim doświadczeniem.

Stara wróżka zdradziła, że istnieje przedmiot, którego nie powinno się mieć, a często trzymamy go w łazience. Może on przynieść dużo nieszczęścia.

ŁazienkaŁazienka Artazum / shutterstock

Stara wróżka ostrzega, by pozbyć się tej jednej rzeczy z łazienki, może ona sprowadzić na nas nieszczęście.

Łazienka to miejsce, w którym poza pielęgnacyjnymi produktami często posiadamy wiele drobiazgów kosmetycznych. Stara wróżka ostrzega jednak przed tym jednym przedmiotem. Jest nim żyletka. Nie powinna ona leżeć w nieładzie. Takie ostrze nie tylko stanowi fizyczne zagrożenie, a trzymanie go luzem jest niehigieniczne. Według kobiety taka żyletka sprowadzi na domowników nieszczęście.

Trzymasz maszynkę do golenia w łazience? Jak wiele innych osób popełniasz błądTrzymasz maszynkę do golenia w łazience? Jak wiele innych osób popełniasz błąd shutterstock.com//OH studio image gallery

Według wróżki ostrza sprowadzą na rodzinę kłótnie, wrogów, a problemy będą się mnożyć

Ostrza powinno się trzymać w zamkniętych opakowaniach, w szafkach lub szufladach. Żyletki nigdy nie powinny leżeć luzem. Niezależnie czy wierzymy w przesądy, czy nie, do tego chyba każdy z nas może się zastosować. Odrobina porządku z pewnością nam nie zaszkodzi.

Źródło:kobieta.pl

Więcej o: