93-latka poszła na pierwszą od 25 lat randkę. "Liczę na darmową kolację"

Na miłość nigdy nie jest za późno. Przekonała się o tym 93-latka, która pochwaliła się na TikToku przygotowaniami do pierwszej od 25 lat randki. Nagranie zyskało ponad 65 milionów odsłon i ponad 90 tysięcy komentarzy.

Seniorka prowadzi na Tik Toku konto pod nickiem Grandma Droniak, a filmy z jej udziałem są bardzo popularne. Obserwuje ją niemal 9 milionów osób, a nagrania polubiło 248 milionów ludzi. Babcia Droniak pochwaliła się na profilu filmem z przygotowań do randki, na którą zdecydowała się pójść po raz pierwszy od 25 lat.

Zobacz wideo Damian Bruno i Jędrzej Urbański zagrali w Koło Plotka. Jak wyglądała ich pierwsza randka?

Seniorka wybrała się na randkę po raz pierwszy od 25 lat. "Nie biorę portfela ani torebki"

93-latka jest prawdziwą gwiazdą internetu. Prowadzi profil na TikToku oraz na Instagramie, a także posiada własny sklep, gdzie sprzedaje ubrania ze swoją podobizną. Nagranie z przygotowań do randki zyskało ogromną popularność.

Seniorka przyznała, że nieco się denerwuje. — Jedyne, na czym mi zależy to darmowa kolacja. Nie biorę portfela ani torebki — przyznała na filmie. Pokazała również stylizację, jaką wybrała na randkę. Postawiła na długą, zwiewną sukienkę w kwiaty z rękawami do łokci. Internauci chętnie komentują film i zazdroszczą seniorce energii oraz świetnego humoru.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Nagranie skomentowało ponad 90 tysięcy osób. "Królowa"

Internauci i internautki są zachwyceni postawą seniorki, bo w końcu na miłość nigdy nie jest za późno. Wiele osób kibicuje 93-latce w znalezieniu drugiej połówki.

Jakie to urocze!
Wszystkiego dobrego. Wyglądasz fantastycznie.
Chciałabym mieć taką wyluzowaną babcię.
Królowa!
Babciu, masz więcej pewności siebie niż ktokolwiek z nas.
Chciałabym mieć w sobie tyle energii i pozytywnego nastawienia jak ty.
Na miłość nigdy nie jest za późno.
 
Więcej o: